Przetestuj za darmo super rowery w Rzeszowie, w tym Mai Włoszczowskiej

W najbliższą niedzielę (14 maja) w Rzeszowie będzie można wypróbować prawie 50 modeli rowerów czołowej polskiej marki – Kross. Wśród nich będzie także karbonowy mistrzowski, warty 24 tys. zł, na którym ściga się i trenuje Maja Włoszczowska.

 

Jak to jest jeździć na karbonowym rowerze Level B+, na którym Maja Włoszczowska zdobyła w ubiegłym roku srebro na olimpiadzie w Rio? Jak sprawuje się na wertepach Pure Trail z ramą wykonaną z legendarnej stali Reynolds? Co to za uczucie zostać władcą single tracków na modelu Grist o szerszych niż standardowe oponach? I czy Trans Hybrid ze wsparciem elektrycznym trafi w nasze potrzeby?

O tym wszystkim będzie można przekonać się w trakcie Kross Test Tour, czyli serii darmowych testów dla wszystkich chętnych. Już w najbliższą niedzielę (14 maja) na parkingu przy rzeszowskiej hali Podpromie 10 KROSS udostępni do testowania około 50 swoich topowych rowerów: górskich, enduro, trailowych, szosowych i zupełnie nowych – elektrycznych, kosztujących 10 tys. zł.

– Nasze hasło brzmi: „dwa koła, jedna pasja”. Chcemy, aby każdy mógł przekonać się do produktów KROSS, stąd pomysł testów. Jednocześnie zależy nam, aby jak najwięcej osób miało możliwość jazdy na naszych rowerach w ramach treningu, czystej rekreacji czy weekendowej aktywności w rodzinnym gronie – mówi Paweł Buczko z firmy KROSS.

Wyjazdy w teren będą prowadzone turami od godziny 9:30 do 15:30. Za każdym razem co godzinę do dyspozycji testerów zostanie udostępniona cała pula rowerów. Jazda testowa odbywa się w grupie z przewodnikiem. Trzeba koniecznie zabrać ze sobą kask.

– Jedna osoba w ciągu całego dnia może wypożyczyć maksymalnie 3 rowery. W mieście są wyznaczone specjalne trasy, a pętla ma długość przeznaczoną akurat na 45-minutową jazdę – tłumaczy Paweł Buczko.

Przed rozpoczęciem przygody konkretne rowery należy zarezerwować na kross.pl/test_tour. Przed samą jazdą trzeba podpisać umowę najmu, upoważniającą do wypożyczenia dwóch kółek. Wcześniej do weryfikacji trzeba pokazać dwa dokumenty tożsamości. Testować rowery mogą zarówno dorośli, jak i dzieci (wtedy pieczę nad nimi sprawują rodzice lub uprawnieni opiekunowie).

Chęć przejażdżki na konkretnym rowerze można zgłosić na stronie Kross najwcześniej od poniedziałku, poprzedzającego testowy weekend. O tym. kto będzie miał szansę na przejechanie się na dwóch kółkach największej polskiej marki rowerowej zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Harmonogram Kross Test Tour:

– 9:00 – start Kross Test Tour, powitanie, przedstawienie zasad

– 9:00-9:30 – przygotowanie pierwszej partii rowerów

– 9:30- wyjazd pierwszej partii testujących na trasy (test 45 min.)

– 9:00-16:30- wypożyczanie rowerów

– 16:30 – koniec Kross Test Tour, pożegnanie

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama