W najbliższą sobotę (22 października) w Rzeszowie odbędzie się ósma edycja Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf. Będzie można wymienić się i sprzedać ubrania oraz dodatki.

Szafing organizuje serwis Szafa.pl.

– To przede wszystkim dobry moment, by zrobić porządek w swojej garderobie, pozbyć się ubrań, które po prostu nam się znudziły i leżą zapomniane na dnie szafy. Przy okazji można też nieco podreperować swój budżet i uzupełnić garderobę na jesień – wyjaśnia Gabriela Wajda, koordynator projektu.

Jakie rzeczy warto zabrać na szafing? – Na pewno te, których nie założyłyśmy przez ostatni rok. Jestem pewna, że nagle nie staną się one naszymi ulubionymi, a podczas wydarzenia mogą znaleźć nowego właściciela i wypełnić lukę w czyjejś szafie – uważa Wajda.

Akcja Wietrzenia Szaf w Rzeszowie odbędzie się w sobotę w „Przystani na Lato” (ul. Fryderyka Szopena 35a). Szafing potrwa od godz. 11:00 do 15:00.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl i nie tylko. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz upominki od partnerów wydarzenia, m.in. od marki Golden Rose.

Wstęp na szafing bezpłatny, dla osób sprzedających wymagana jest rezerwacja. Rezerwacja miejsca kosztuje 10 zł. Zapisy na szafa.pl/szafing. Liczba miejsc ograniczona.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama