Rzeszów jest wśród 9 polskich miast, w których w dniach 5-6 marca odbędzie się tzw. „szafing”, czyli VI edycja Ogólnopolskiego Wietrzenia Szaf.

Organizatorem „szafingu” jest serwis Szafa.pl, który zachęca do zrobienia wiosenno-świątecznych porządków. Okazją, by „uwolnić” swoje ciuchy” będzie pierwszy weekend marca (5-6 bm.). Wtedy w dziewięciu polskich miastach odbędzie się Ogólnopolskie Wietrzenie Szaf. Rzeszów znalazł się w tym gronie. „Szafing” odbędzie się 5 marca w „Hokus Pokus” przy ul. 3 Maja 3.

Organizatorzy przypominają, że marzec to czas wiosennych porządków, a porządki najlepiej zacząć od przewietrzenia i uporządkowania swojej szafy. Pora zrobić miejsce na nowe ciuchy i dodatki. „Szafing” odbędzie się już po raz szósty.

– Z każdą kolejną edycją obserwujemy coraz większe zainteresowanie ze strony wystawców i odwiedzających. „Szafing” to świetna okazja, by nie tylko uporządkować swoją szafę i pozbyć się rzeczy, które zalegają na półkach, ale też nieco podreperować swój budżet i uzupełnić garderobę nowymi zdobyczami. Każda z nas z pewnością ma ubrania, które leżą zapomniane, więc warto je przynieść i dać im szansę na drugie życie – mówi Gabriela Wajda, koordynator projektu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

„Szafing” w Rzeszowie rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do 15:00. Wstęp bezpłatny. Dla osób sprzedających wymagana jest rejestracja. Rejestracja miejsca kosztuje 10 zł. Zapisy TUTAJ. Liczba miejsc ograniczona.

Organizatorzy „szafingu” zapowiadają, że oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz upominki.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama