Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Czy dziś umielibyśmy żyć zupełnie offline? Z jakimi wyzwaniami musiałoby się to wiązać? – na te i wiele innych pytań odpowie dr Barbara Przywara podczas wykładu online „Co się stanie, gdy wyłączą internet?”. 

Wykład dr Barbary Przywary, prodziekana Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, odbędzie się 19 stycznia (środa). Będzie on częścią cyklu „Przybij piątkę nauce”, organizowanego przez WSIiZ.

Wykład „Co się stanie, gdy wyłączą internet?” będzie transmitowany na Facebooku WSIiZ oraz o godz. 19:00 na uczelnianym kanale na YouTube.

Dr Barbara Przywara naukowo zajmuje się socjologią internetu, jej zainteresowania koncentrują się wokół psychospołecznych aspektów internetu i nowych mediów, a także procesów mediatyzacji różnych sfer życia.

Podczas wykładu dowiecie się, czy dziś da się żyć zupełnie offline, z jakimi wyzwaniami musiałoby się to wiązać. W czasach pandemii coraz trudniej to sobie wyobrazić. A może ważniejsza jest analogowa równowagę?

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama