Zdjęcie: materiały prasowe TVN
Reklama

Co należy zrobić, by zacząć prawidłowo się odżywiać? – na to pytanie i wiele innych 15 grudnia odpowie Katarzyna Bosacka. Wykład online znanej dziennikarki organizuje Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 

Wykład odbędzie się w ramach grudniowej odsłony „Przybij piątkę nauce”. To projekt zainicjowany przez WSIiZ. Kolejny wykład „Czy wiesz, co jesz?” zaplanowano z Katarzyną Bosacką. 

– Opowiem o zdrowych zakupach, o zdrowym żywieniu, o tym czy warto jeść sezonowo, a może bardziej wymyślnie. Podam podstawy naukowe, bo ważne jest, by szerzyć informacje, które podaje nam nauka – zapowiada Katarzyna Bosacka.

Wykład odbędzie się 15 grudnia br. (środa) o godz. 18:00 na facebookowym profilu rzeszowskiej WSIiZ.

Warto wziąć udział w wykładzie, szczególnie że w październiku 2020 r. czasopismo naukowe „Lancet” opublikowało zatrważające informacje, że 11 mln ludzi umiera przedwcześnie z powodu nieodpowiedniego odżywiania się.

Katarzyna Bosacka jest dziennikarką, autorką publikacji na temat zdrowia, urody, nauki, medycyny i wychowania dzieci, od 2019 roku prowadzi kanał EkoBosacka na YouTube, w TTV prowadzi swój program „DeFacto Bosacka”, a w TVN – „Mądrzejemy”.

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama