Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Policjanci poszukują mężczyzny, który w jednym z lokali gastronomicznych w centrum Rzeszowa przywłaszczył portfel klienta.

W środę Komenda Miejska Policji w Rzeszowie opublikowała zdjęcia mężczyzny. Sprawą nadzorowaną przez Prokuraturę Rejonową dla miasta Rzeszów zajmują się funkcjonariusze z Komisariatu Policji Rzeszów – Śródmieście.

Dochodzenie dotyczy przywłaszczenia portfela,w którym były dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja studencka, karta miejska MPK oraz 10 złotych. Portfel zgubił jeden z klientów lokalu gastronomicznego przy ul. Grunwaldzkiej w Rzeszowie.

– Sprawca podniósł portfel z podłogi, schował do plecaka i po chwili wyszedł – poinformował Adam Szeląg, oficer prasowy KMP w Rzeszowie. Do zdarzenia doszło 30 listopada 2018 roku o godz. 11.45.

Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Policja prosi o pomoc. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach lub znają jego miejsce pobytu, mogą się kontaktować z prowadzącym sprawę funkcjonariuszem Komisariatu Policji Rzeszów – Śródmieście, ul. Jagiellońska 13, pokój nr 120, osobiście – od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 15:30.

Można też dzwonić na numer: 17 858 36 66 lub do dyżurnego KMP w Rzeszowie: 17 858 33 10 lub 112.

Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

24 KOMENTARZE

 1. Luzować to ci może matka łańcuch przy okazji obiadu żebyś mógł z pokoju do stołu w kuchni dostać 😉
  …a tak to cały dzień przy kompie spinasz dupę i hejtujesz na internetach 😉 taki to magister niczego

 2. Ja stawiam bardziej ze to jakis badylarz mieszkajacy w podrzeszowskiej wsi, przebywajacy na labie bo w zawodowce mial obecnie sprawdzian z matematyki(dodawanie i odejmowanie w slupkach).

 3. Owszem, ale zapis z 4 kamer (15 kl/sek) VGA zapełni dysk 1TB w miesiąc. Później dane są nadpisywane.
  A teraz zastanów się, jakie pojemności dysków musisz mieć żeby obsłużyć zapis FullHD.
  No chyba, że nadpisywanie będzie następować po kilku dniach. Ale jaki to ma sens, skoro nie zawsze od razu zorientujesz się, że potrzebujesz zabezpieczyć przed usunięciem materiał.
  (Po około dwóch dniach braknie Ci dysku 1TB 1080p. 60 kl/sek przy średniej kompresji.)
  Po za tym jeśli znasz gościa, to go rozpoznasz.

 4. Też mnie to czasem zastanawia, szczególnie w bankach takie kamery. Po h.j je w ogóle montować skoro potem i tak nic nie widać.
  A może to ma związek z RODO?
  Taka ciekawostka: podobno, zapis z kamery z monitoringu stanowi zbiór danych osobowych i żeby móc z niego skorzystać trzeba masę różnych oznakowań, zapisów w regulaminach itd tworzyć po to, żeby nikt się nie przy..bał, że gromadzi się jego dane osobowe bez jego zgody… Ciekawie co?

 5. A potem się dziwią, że społeczeństwo nie ma do nich szacunku, darmozjady. Ps. W każdej normalnej firmie za takie podejście koordynator czy osoba nadzorująca leci ze stanowiska.

 6. Nasza cudowna policja ma iście pioruńskie tempo. I to nie pierwszy raz . Kamera pokazuje datę 30.11.2018 a oni dopiero teraz opublikowali zdjęcie sprawcy . Może liczyli ,że on sam się zgłosi na policję i będzie po sprawie. Gościu może był przejazdem i teraz mogą go szukać. Szkoda słów.

 7. Na prawo jazdy to kredytu nie wyłudzi ja zgubiłem dokumenty ale dowód osobisty tam gdzie był wydawany to na drugi dzień zgłosiłem i zostały zastrzeżone moje dane ale po 3 miesiącach otrzymałem zgłoszenie na policje bo była pruba wyłudzenia kredytu na zastrzeżony zagubiony dowód z mojmi danymi ale czujność pracownika banku uniemożliwiła wyłudzenie.

 8. Od razu widać że kibol – pewnie w tym plecaku ma kastet, pałkę teleskopową, kominiarkę, kałacha, tasak rzeźniczy a w głowie same myśli o chęci zrobienia krwawej jatki w tym kebsie… Ale trochę się cyka że mu Dara Kebabini utnie siusiaka i zrobi kebsa

 9. Połasił się na 10zł więc to pewnie jakiś magister kulturoznawstwa albo turystyki i rekreacji bo na kibica Stali ani Resovii (pisane przez dwa i o obie nazwy klubów z dużej litery się pisze ale wykształcony Mgr powinien o tym wiedzieć) to on nie wyglada a to przecież idąc za twoim stereotypowym myśleniem widać na pierwszy rzut oka 😉
  Btw. dokumentów się pilnuje i nie gubi – a te pewnie leżą już od dłuższego czasu w śmietniku bo typ nie wygląda na takiego ogarniętego co by to do Providenta po pożyczkę poszedł wziąć na kogoś kredyt haha

 10. Każdy pamięta co robił 30 listopada 2018 roku lub 11 dnia 30 miesiąca 2018 bo też nie jest to jasne.
  A czas letni czy zimowy ?
  Portfel pewnie po “osuszeniu” trafił do najbliższego kosza ….. i potem do nowej spalarni.

 11. Przypałowiec 😀 Przecież siedział na wprost kamery i jeszcze się na nią popatrzył i nie rozkminił, że go będą mieli od razu hahaha

 12. Samo wydanie prawka koło 100zł kosztuje, plus portfel, plus ewentualna pożyczka/kredyt. Pewnie sam byś zajumał Taki Pan. Zapewne gość z nagrania to szanowny kibic stali albo resovi, patologii nie brakuje.

 13. Czy naprawdę właścicieli lokali nie stać na lepsze kamery niż VGA ???? Na Boga, dobrą kamerę 1080p można kupić za 150 zł…

Comments are closed.