Reklama

Policjanci CBŚ w Rzeszowie zatrzymali sześciu pseudokibiców Sanovii Lesko i funkcjonariusza straży więziennej. Podejrzani są o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, handlującej narkotykami.

[Not a valid template]

Śledztwo od lipca prowadzone przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego jest nadzorowane przez Prokuraturę Okręgową w Krośnie. Przez kilka miesięcy policjanci przygotowywali się do zatrzymań. 29 listopada weszli do 11 obiektów. Byli wspierani przez policjantów z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie. Zatrzymali siedem osób. Wśród nich są pseudokibice Sanovii Lesko i funkcjonariusz straży więziennej.

Postawiono im zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, która zajmowała się rozprowadzaniem znacznej ilości narkotyków. Policjanci w mieszkaniach znaleźli narkotyki oraz 30 tys. zł. Przestępcy rozprowadzali amfetaminę, marihuanę i metamfetminę na terenie powiatów leskiego, bieszczadzkiego i sanockiego. Cztery osoby tymczasowo aresztowano na trzy miesiące.

„Trzej pozostali decyzją prokuratora, po wniesieniu poręczeń majątkowych pozostają pod dozorem Policji. Nie wolno im wyjeżdżać z kraju” – poinformowała w komunikacie Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Zatrzymanym grożą kary wieloletniego pozbawienia wolności.

httpv://www.youtube.com/watch?v=_LyPvX1COLQ

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.