Wybierzcie się w sobotę (21 maja) do Rzeszowskich Piwnic. Wieczorem zagra tam Titanic Sea Moon. Grupę tworzą muzycy znani z punkowych legend, m.in. Ewa Braun i Guernica Y Luno.
Oprócz słupskiej formacji Titanic Sea Moon, na scenie Rzeszowskich Piwnic zagra rzeszowski skład Supervoid Messengers. TSM tworzą: Piotr Sulik (gitara elektryczna, wokal), Rafał Szymański (bass), Dariusz Dudziński (perkusja).
Członkowie zespołu wcześniej występowali w wielu zespołach m.in. Ewa Braun, Guernica Y Luno, Wszystkie Wschody Słońca, Przyzwoitość, Shitface, Tornado Space Ship, Najprzyjemniejsi.
TSM rozpoczął działalność w 2017 roku. Pierwsze koncerty zespół zagrał w grudniu 2018 roku, a w wakacje 2019 nagrał pierwszą płytę Exit nr 2020. Muzyka tria to psychodeliczny trans z elementami kraut oraz postrock.
Zespół promuje obecnie swój drugi długogrający album, wydany pod koniec stycznia 2022.
Supervoid Messengers zaś to rzeszowski zespół, który powstał w 2017 roku. Ich muzyka opiera się na mocnej sekcji rytmicznej, dwóch gitarach elektrycznych i frazach dźwiękowych wyzwalanych za pomocą samplera.
Muzyka SM to post-rock, z elementami transu. Zespół pracuje nad swoim debiutanckim albumem. SM tworzą: Artur Zedanja (gitara basowa, sampler, kompozycje) Kuba Dyrkacz (perkusja), Marcin Kipisz (gitara elektryczna) i Michał Wijowski (gitara elektryczna).
Koncert Titanic Sea Moon i Supervoid Messengers w Rzeszowskich Piwnicach rozpocznie się o godz. 21:00. Bilety w cenie 30 zł do kupienia online (LINK) lub przed wejściem do piwnic.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl






![Pożar na cmentarzu na Podkarpaciu. Wiadomo, co było przyczyną [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/pozar-cmentarz-3-218x150.jpg)


![Duże ćwiczenia służb pod kątem zagrożenia militarnego i klęsk żywiołowych na Podkarpaciu [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/10/cwiczenia-lezajsk-218x150.jpg)







![BSH otworzyło w Rzeszowie innowacyjne centrum badań i testów małego AGD [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/Projekt-bez-nazwy-218x150.jpg)

![Jechał 141 km/h w terenie zabudowanym i stracił prawo jazdy. Grupa SPEED w akcji [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/Projekt-bez-nazwy-20-218x150.jpg)



![Stare rury na Podwisłoczu muszą zniknąć. Rzeszów modernizuje sieć ciepłowniczą [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/10/Projekt-bez-nazwy-3-2-218x150.jpg)







![Sensacyjne odkrycia na budowie S19. Archeolodzy natrafili na ślady życia sprzed tysięcy lat [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/s19-domaradz-krosno-prace-archeologiczne-218x150.jpg)


![W skansenie w Sanoku powstanie sektor leśny. To turystyczna perełka Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/10/skansen-sanok-218x150.jpg)


![Trwają prace archeologiczne na Zamku Sobień. Turystyczna perła Podkarpacia odzyska blask [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/10/zamek-sobien7-218x150.jpg)








