Zdjęcie: CH Plaza
Reklama

7 kwietnia w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów ruszy Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa. Znajdzie się on na pierwszym piętrze centrum.

Będzie to duże ułatwienie dla klientów rzeszowskiej Plazy. Przy okazji robienia zakupów będą mogli załatwić swoje sprawy urzędowe.

Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa to kolejna nowość, jaka w ostatnim czasie pojawiła się w CH Plaza Rzeszów. Jego oficjalne otwarcie odbędzie się 7 kwietnia. Punkt znajdzie się na pierwszym piętrze i czynny będzie 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty w godzinach 10-18.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Punkty Obsługi Mieszkańców Rzeszowskiego magistratu działające w centrum handlowym to jedyne takie przedsięwzięcie w Polsce.

W Punkcie można wyrobić lub wymienić dowód osobisty, prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Ponadto można zameldować się, na pobyt stały lub czasowy oraz wymeldować. Mieszkańcy Rzeszowa w POM mogą także uzyskać numer PESEL oraz zarejestrować auto i zgłosić jego sprzedaż. Punkt Obsługi Mieszkańców w CH Plaza Rzeszów będzie również biurem podawczym Urzędu Miasta.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama