Punky Reggae Live w piątek w Rzeszowie: Farben Lehre, Gutek, Closterkeller i Hrabia

Szukasz dobrej dawki punku w różnych odsłonach? W piątek w rzeszowskim klubie Pod Palmą zagrają: Farben Lehre, Gutek, Closterkeller i Hrabia.

 

Punky Reggae Live na polską mapę muzyczną wróciło w 2018 roku po kilku latach przerwy. Projekt wymyślił legendarny punk-rockowy zespół Farben Lehre i w tym roku także jest kontynuowany. PRlive dotrze do 17 polskich miast, m.in. do Rzeszowa w najbliższy piątek (5 kwietnia) do klubu Pod Palmą (ulica Cicha 4). 

Oprócz wspomnianego Farben Lehre, w Rzeszowie wystąpi też Gutek. To zespół Piotra Gutkowskiego, który przez kilkanaście ostatnich lat był wokalistą popularnego zespołu Indios Bravos, teraz ma własny projekt. Gutek współpracował w przeszłości też m.in. z legendarną Paktofoniką, Abradabem, Pidżamą Porno, nieżyjącym już Robertem Brylewskim.

Rockowo-metalowej grupy Closterkeller, która także zagra na PRlive, nikomu nie trzeba przedstawiać. Na czele zespołu stoi charyzmatyczna Anja Orthodox – kobieta o wielu głosach i twarzach, zaliczana do ścisłej czołówki polskich wokalistek.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Podczas Punky Reggae Live zagra także brzozowski zespół Hrabia, który swoją muzykę nazywa horror punkiem. Zespół wydał dotychczas pięć albumów i jeden split z amerykańską grupą ”The Bastards”. W 2018 roku był supportem przed koncertem byłego wokalisty Misfits – Michaela Gravesa.

PRlive rozpocznie się o godz. 19:00. Bilety w cenie 50 i 55 zł (w dniu koncertu) do kupienia w sklepach sieci Empik, Media Markt, sklepie muzycznym Riff (ul. Dąbrowskiego 17), księgarni PWN (ul. Pigonia 8) oraz w biurze Thorn & Emm i Podziemnej Trasie Turystycznej, a także na kupbilecik.pl, ticketmaster.pl. Rezerwacje pod adresem: kalina.k666@wp.pl

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama