Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Kabaret Moralnego Niepokoju

„Radio, muzyka, żarty! To nie pomyłka – u nas nie usłyszycie faktów, wiadomości i rzetelnie sprawdzonych lub naciągniętych informacji. Znajdziecie natomiast to, co naszym zdaniem najważniejsze, aby dobrze się bawić!” – zapowiadają organizatorzy Polskiej Nocy Kabaretowej, która również z dużą dozą humoru w maju zawita do Rzeszowa.

Polską Noc Kabaretową, która jest  dobrym śmiechem szytym wydarzeniem, poprowadzą dziennikarze z Kabaretu Skeczów Męczących; „Golon”, czyli Karol Golonka, „Jarek” – Jarosław Sadza, „Łajza” – Marcin Szczurkiewicz oraz „Michu” – Michał Tercz.

Ich goście będą niemniej szacowni i rzecz jasna zabawni, bo na scenie przygotowanej w rzeszowskiej  hali Podpromie zobaczymy również Paranienormalnych znanych chociażby z cyklu o Marioli, Kabaret Moralnego Niepokoju na czele z Robertem Górskim vel. Prezesem („Ucho Prezesa), Kabaret Nowaki z „Panią Krysią, księdzem i policjantem” czy Jerzego Kryszaka.

Tym razem sympatycy dobrych żartów wraz z kabareciarzami zostaną przeniesieni do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę.

Ta mocna dawka humoru będzie serwowana na Podpromiu 7 maja (niedziela) o godz. 17:00.
Bilety w cenie od 47 zł do 150 zł można kupić w Podziemnej Trasie Turystycznej, Empiku oraz Media Markt, a także na stronie kabaretowebilety.pl. Rezerwacje i sprzedaż 790 703 785

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy miłośników dobrych żartów na najwyższym poziomie. Grupy, które tworzą  Polską Noc Kabaretową, dobierane są zawsze  tak, aby trafić w gusta wszystkich miłośników kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru.

„Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji” – zapewniają na swojej stronie twórcy majowego wydarzenia

Dlaczego warto wziąć w nim udział? Bo „kabaret uczy, kabaret bawi, kabaret śmieszy… czasem do łez”.

(jg)

Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu kabaret Paranienormalni
Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu kabaret Paranienormalni

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama