Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Galeria Rzeszów proponuje spędzenie Dnia Dziecka na… rajdowo! W sobotę, 1 czerwca, na dzieci i rodziców czeka aż 6 torów rajdowych na których można spróbować swoich sił. Wszystkie atrakcje są darmowe.

Sobota w Galerii Rzeszów zapowiada się odjazdowo. W organizowanym tam turnieju z okazji Dnia Dziecka od godz. 12:00 do 18:00 będzie można ścigać się na specjalnych torach rajdowych, wypróbować symulator bolidu F1 i zdobyć w grach, zabawach i quizach liczne nagrody. Do tego na wszystkie dzieci czekają słodkie upominki.

Uczestnicy Rajdowego Dnia Dziecka będą mogli wziąć udział w zawodach SLOT CARS. W jednym wyścigu jednocześnie bierze udział 6 zawodników jadąc po 2 równoległych torach z wykorzystaniem mijanek. System pomiaru czasu pozwala wyłonić Mistrza Toru.

Do dyspozycji flota ponad 100 samochodów, różne modele kilkunastu marek motoryzacyjnych, m.in: Audi, Aston Martin, BMW, Chevrolet, Ferrari, Ford, Lamborghini, Porsche, Mercedes. Modele są wyposażone w świecące w trakcie jazdy przednie reflektory i światła hamowania. 

Drugą niezwykle ciekawą atrakcją jest symulator, który odzwierciedla fizykę ruchu bolidu Formuły 1 po torze. Precyzyjne siłowniki potrafią wiernie oddać efekt odczuwany przez kierowcę przy przyśpieszeniu, a także przeciążenia pojawiające się podczas hamowania.

Dzięki temu symulator daje szansę bardzo wiernego odtworzenia wrażeń. jakie są udziałem kierowcy bolidu F1 i poczucia emocji, które zapewniają ogromna prędkość i adrenalina. Symulator wyposażony jest w ekran 40 cali, nagłośnienie super bass i specjalną kierownicę, co potęguje odczucia kierowcy na cyfrowym torze.

Podczas wydarzenia czynna będzie Strefa Kreatywnych Warsztatów. Będzie tam można stworzyć chorągiewki rajdowe, tory i rajdówki. Będą tam również organizowane konkursy związane z samochodami, torami rajdowymi, znakami drogowymi, itp.

Popularnością powinna też cieszyć się mobilna przymierzalnia ze strojami rajdowymi. Pozwala na ubranie kombinezonu rajdowego i zrobienia zdjęcia w bolidzie F1. Atrakcje uzupełnia tego dnia Mini Strefa Beauty z malowanie buziek, warkoczykami i tatuażami.

Przypominamy: Rajdowy Dzień Dziecka w sobotę w Galerii Rzeszów od godz. 12:00 do 18:00. Wszystkie atrakcje są darmowe.

Zdjęcie: Materiały Galerii Rzeszów

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama