Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Zespół Opieki Zdrowotnej nr 2 w Rzeszowie już po raz szósty zaprasza kobiety w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach kampanii „Rak a Zdrowie”. Akcja rozpoczyna się 7 października i potrwa do końca br.

Badania mammograficzne będzie można wykonać w Poradni Ginekologiczno-Położniczej ZOZ nr 2 przy ul. Fredry 9 w Rzeszowie. Diagnostyka odbywać się będzie w każdy poniedziałek, czwartek, piątek od 8:00 do 16:30 oraz wtorek i środę od 8:00 do 18:30.

Kobiety, które przebadają się w terminie 7 października – 31 grudnia br., mogą wziąć udział w losowaniu nagród. Aby uczestniczyć w loterii, wystarczy wykonać badanie i kupić los w Pracowni Mammograficznej za symboliczne 50 groszy.

Tegoroczna nagroda główna to damski rower miejski. Oprócz tego, do wygrania 50 atrakcyjnych upominków, m.in. sprzęt RTV i AGD, zestawy luksusowych kosmetyków, vouchery na zabiegi kosmetyczne, masaże i konsultacje dietetyczne, bony na badania diagnostyczne oraz wiele innych.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Kampania „Rak a Zdrowie” jest skierowana do mieszkanek powiatu rzeszowskiego w wieku 50-69 lat, które nie wykonywały mammografii w ciągu ostatnich dwóch lat. Rejestracja pod numerami telefonu: 17 86 13 605 i 17 86 13 616 lub osobiście w Poradni Ginekologicznej przy ul. Fredry 9.

Dochód ze sprzedaży losów przeznaczony zostanie na kampanię edukacyjną dotyczącą profilaktyki raka piersi. Do tej pory w ramach VI edycji udało się przebadać blisko 2000 kobiet z powiatu rzeszowskiego. Więcej informacji na temat kampanii znajdziecie na www.rakazdrowie.pl.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama