Fot. Materiały prasowe
Reklama

Ralph Kamiński gościem tegorocznego Carpathia Festival. Artysta wystąpi w koncercie „Czas nas uczy pogody” z przebojami Jacka Cygana.

– Miło nam ogłosić, że szykuje się gratka dla fanów Ralpha Kamińskiego. Młody i szalenie zdolny artysta wystąpi na Rzeszów Carpathia Festival 2021 – ogłosiła Estrada Rzeszowska. 

17. finał Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Rzeszów Carpathia Festival potrwa w Rzeszowie od 21 do 22 sierpnia. O Grand Prix w towarzystwie muzyków orkiestry festiwalowej zawalczą wykonawcy z różnych zakątków Europy i świata. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W konkursie weźmie udział piętnaścioro uczestników z pięciu krajów – Ukrainy, Łotwy, Portugalii, Kanady i Polski. Najliczniejsza jest reprezentacja Polaków, są w niej: Magdalena Białorucka-Ogorzelec z Sędziszowa Małopolskiego, Gabriela Blacha z Gliwic, Szymon Grzybacz z Podwilka, Paweł Nawrocki z Krakowa, Sylwia Piotrowska z Krzeszowa, Ania Rydz z Rzeczycy, Julia Sibielak z Strzyżowic, Angelika Wdowczyk i Julia Węgrowicz z Warszawy. 

Przeboje Cygana

Drugi dzień festiwalu to ogłoszenie laureatów i koncert „Czas nas uczy pogody” z piosenkami Jacka Cygana. Jeden z utworów wykona właśnie Ralph Kamiński. 
 
– Zagramy przeboje takie jak: „Przemija uroda w nas”, „Nie budźcie marzeń ze snów”, „Baw mnie”, „Niebo to my”, „Gołębi song”, „Jaka róża taki cierń” – zapowiada Estrada. 
 
22 sierpnia piosenkę „Łatwopalni” zaśpiewa sam Jacek Cygan, który jest gościem honorowym festiwalu. W tym roku wszystkie koncerty odbędą się w Filharmonii Podkarpackiej. 
 
(cm)
 
redakcja@rzeszow-news.pl
Reklama