Szpital Specjalistyczny Pro-Familia w Rzeszowie zwyciężył w rankingu najlepszych szpitali na Podkarpaciu. W klasyfikacji krajowej zajął 27 miejsce. W porównaniu z ubiegłym rokiem podskoczył o 14 pozycji.

Ranking organizują dziennik „Rzeczpospolita” oraz Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Ocenie poddały się 256 szpitale. Sprawdzano poziom leczenia pacjentów, wyposażenie oraz  sposób zarządzania.

„Jesteśmy niezwykle dumni, że nasz szpital uplasował się tak wysoko w rankingu. Szpital działa prawie 3 lata, jednak staramy się rozwijać i utrzymać standardy na najwyższym światowym poziomie. To, z czego jesteśmy najbardziej dumni to najwyższy, III poziom referencyjny na oddziałach neonatologicznym i ginekologicznym.  Ta wysoka pozycja w rankingu to zasługa wielu osób.  Chciałbym przede wszystkim podziękować pracownikom szpitala za ich ciężką pracę oraz pacjentom, którzy obdarzyli nas zaufaniem oddając swoje zdrowie w nasze ręce” – mówi lek. med. Janusz Kidacki, dyrektor ds. medycznych w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia w Rzeszowie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Szpital Specjalistyczny Pro-Familia w Rzeszowie świadczy usługi w ramach kontaktu z NFZ z zakresu: położnictwa i ginekologii, neonatologii, chirurgii, urologii, okulistyki, a także niektórych poradni specjalistycznych.

Zdjęcie: Urząd Miasta Rzeszowa

Reklama