Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

„Kto dał pozwolenie na tak jasną reklamę” – pyta w liście do Rzeszów News pani Joanna, nasza Czytelniczka.

„Piszę do Was, bo to, co się dzieje przy nowo powstałym Centrum Medycznym “MEDYK” przy ul. Rejtana to zdecydowana przesada i ogromne zagrożenie. Mianowicie chodzi mi o rażący jasną poświatą billboard przy Centrum Medycznym Medyk. Centrum Medyczne się tam reklamuje. Obrazki zmieniają się, ale wszystkie mają białe tło, które świeci jak żarówka w oczy – szczególnie, gdy jest szarawka i w nocy.

Rozumiem, że reklama to dźwignia handlu, ale dla samochodów jadących ul. Rejtana w zasadzie już od wysokości skrzyżowania z ul. Paderewskiego kierujących się w stronę ul. Sikorskiego reklama zamontowana przy skrzyżowaniu wręcz oślepia!

W czwartek miałam okazję jechać tą trasą i akurat zatrzymałam się jako trzecia w kolejce na światłach. Naprawdę mocno musiałam się skupić na sygnalizacji, aby dostrzec kolor światła! Nie wyobrażam sobie jechać tą trasą w nocy, gdy sygnalizacji nie będzie a na przejściu znajdzie się osoba ubrana na ciemno. Potrącenie więcej niż gwarantowane.

Kto w ogóle dał pozwolenie na tak jasną reklamę, czy naprawdę nie potrzeba żadnej zgody? Czy też osoby, które ją wydały zupełnie nie zastanowiły się nad tym, co robią. Gorszych słów co do nich nie użyję, choć niejedno ciśnie się na usta. Proszę pomóżcie i zainterweniujcie.

Pozdrawiam

Joanna Kostka

Od redakcji: Do tematu wrócimy.

Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.