Red Bull Tour Bus, czyli najbardziej muzyczny autobus, już w środę (8 czerwca) dotrze do Rzeszowa. Na placu eventowym Millenium Hall na dachu autobusu wystąpi wokalista Dawid Podsiadło.

22-letni Dawid Podsiadło zaprezentuje autorski repertuar na dachu Red Bulla Busa. Ze względu na lokalizację, ilość miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zalecają, by na terenie Millenium Hall zjawić się wcześniej, aby zająć dogodne miejsca.

Bramy zostaną otwarte o godzinie 19:30, natomiast koncert Dawida Podsiadło rozpocznie się o godz. 20:30. Wstęp bezpłatny.

Koncert młodego wokalisty w Rzeszowie to efekt głosowania internautów, którzy w kwietniu przez dwa tygodnie decydowali o tym, do jakich siedmiu spośród dziesięciu polskich miast przyjedzie Dawid Podsiadło.

Rzeszów w głosowaniu internautów zajął trzecie miejsce (prawie 6 tys. głosów), a tym samym znalazł się na mapie czerwcowej trasy koncertowej 22-latka podczas Red Bull Tour Bus. Dwa lata temu w tym samym miejscu odbył się koncert Brodki.

Red Bull Tour Bus przemierza koncertowe drogi już 8. rok z rzędu. Do tej pory gościł na swoim pokładzie takich artystów jak: Brodka, Pezet, Vavamuffin, Kamp!, Natalia Nykiel, Rasmentalism czy unikalny projekt Wspólna Scena w hołdzie 20-letniej historii polskiego rapu z Sokołem, Kosim, Rasem, Stasiakiem, Dj Steezem i Mr Krimem w składzie.

W tym roku na dachu autobusu wystąpi artysta o niebywałym talencie i charyzmie – Dawid Podsiadło! Z utalentowanego zwycięzcy telewizyjnego talent show, Dawid w zawrotnym tempie stał się jednym z najpopularniejszych obecnie polskich muzyków, zachowując jednocześnie unikalną stylistykę swojej muzyki i wyjątkową, artystyczną charyzmę.

Jego debiutancki album „Comfort and Happiness” nadal utrzymuje się w czołówce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Pod koniec minionego roku ukazał się kolejny, studyjny album piosenkarza o przewrotnym tytule “Annoyance and Disappointment”. Krążek jest już podwójną platyną i również utrzymuje się na listach bestselerów.

Na początku marca artysta zaprezentował klip “Forest”, w którym nawiązuje do kultowej postaci Forresta Gumpa. “Forest” ma szansę powtórzyć sukces “W Dobrą Stronę”, który przez wiele tygodni był jednym z najczęściej granych w stacjach radiowych utworów.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama