Reklama

Znana jest już data koncertu w Rzeszowie Moniki Brodki w ramach projektu Red Bull Tour Bus. Polska wokalistka wystąpi 18 czerwca w Millenium Hall.

Koncert Brodki w Rzeszowie to zasługa internautów, którzy w kwietniu głosowali na miasta, jakie wokalistka odwiedzi podczas Red Bull Tour Bus. Można było głosować na 12 miast. Brodka odwiedzi 6 miast, które otrzymały największą liczbę głosów. Wśród nich jest m.in. Rzeszów, który otrzymał 3493 głosy, zajmując trzecie miejsce. Najwięcej głosów zdobyła Częstochowa – 4619. Brodka zagra jeszcze koncerty w Olsztynie, Szczecinie, Łodzi i Białymstoku.

Na koncertach będzie można usłyszeć wyjątkowy projekt. BRODKA XS to znane z „Grandy” i „LAX” piosenki zaaranżowane na… małe instrumenty. Te unikalne interpretacje powstały specjalnie na tę trasę. Wokalistkę wspierać będzie podczas trasy Krzysztof Zalewski w solowej odsłonie.

Mobilna scena Red Bull Tour Bus, na której zaśpiewa Monika Brodka, do Rzeszowa przyjedzie 18 czerwca. Autobus zostanie ustawiony na placu eventowym galerii Millenium Hall. Koncert rozpocznie się o godz. 19:30. Bramki będą otwarte już godzinę wcześniej. Bilety w cenie 19 zł można kupować TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama