Zdjęcie: Materiały prasowe

Już wiadomo, gdzie i kiedy wystąpi w Rzeszowie Natalia Nykiel, jedna z najciekawszych polskich artystek młodego pokolenia. W ramach Red Bull Tours wokalistka zagra w naszym mieście 13 czerwca. Koncert jest bezpłatny.

Organizatorzy dziewiątej edycji Red Bull Tours podali już pełną listę koncertów Natalii Nykiel, która wystąpi na dachu specjalnie do tego zaaranżowanego busa. Rzeszów był w gronie 12 polskich miast, walczących o sprowadzenie Natalii. W głosowaniu internautów stolica Podkarpacia zajęła szóste miejsce.

Natalia Nykiel w ramach Red Bull Tours wystąpi w siedmiu miastach. Rzeszów na tej muzycznej mapie jest trzeci. Wcześniej wokalistka zaśpiewa w Gliwicach (6 czerwca) i Częstochowie (7 czerwca). W stolicy Podkarpacia Natalia pojawi się 13 czerwca (wtorek). Kolejne miasta to Radom (14 czerwca), Słupsk (18 czerwca), Bydgoszcz (19 czerwca) i Olsztyn (21 czerwca).

Koncert Natalii Nykiel w Rzeszowie odbędzie na placu eventowym Millenium Hall, czyli tak jak dwa poprzednie z tego cyklu – Dawida Posiadło oraz Moniki Brodki. Bramy na rzeszowski koncert Natalii zostaną otwarte o 19:30, a wokalistka na scenę dachu muzycznego busa wejdzie o 20:30. Koncert jest bezpłatny.

Natalia specjalnie na trasę Red Bull Tours przygotowała nowe aranżacje swoich utworów. Poszerzy skład swojego zespołu i zaprezentuje swoje utwory w jeszcze mocniejszych, electro-grunge’owych aranżacjach.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Organizatorzy trasy przypominają, że Natalia Nykiel w swojej twórczości znalazła świetny balans pomiędzy chwytliwym popem i oryginalną elektroniką.

Natalia Nykiel jest uczestniczką drugiej edycji programu The Voice of Poland w 2013 roku, gdzie dotarła do finału. Rok później ukazał się jej debiutancki album „Lupus Electro”, który powstał we współpracy m.in. z Kasią Nosowską, wokalistką zespołu Hey i byłą wokalistką zespołu Sistars – Pauliną Przybysz.

20 maja 2016 r. ukazał się singel „Error”. Piosenka stała się przebojem, trafiając na 1. miejsce na liście AirPlay, najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Teledysk stał się najczęściej wyświetlanym na platformie Vevo a w serwisie Youtube ma już ponad 40 mln wyświetleń!

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama