Sobotni wieczór w Rzeszowie pod znakiem jamajskich dźwięków. A to za sprawą siódmej odsłony „Reggae nad Wisłokiem”. Po raz pierwszy festiwal odbył się przy rezerwacie Lisia Góra.
Na scenie wystąpili: Boleo & Follow The Riddim, Shashamane, a gwiazdą wieczoru był Gutek. Festiwalowi towarzyszyło hasło „Gramy dla klimatu”. Przez całe popołudnie odbywały się warsztaty ekologiczne i promowano ekologiczne formy transportu. Frekwencję nieco popsuła pogoda – padający momentami deszcz, ale i tak 9-godzinny festiwal odwiedziło kilka tysięcy osób, na finałowym koncercie Gutka bawiło się około 800 osób.
Zdjęcia: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.
Reklama












![Miłość, która ratuje świat. Wesołego Alleluja – mówi europoseł Bogdan Rzońca na Wielkanoc 2026 [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/Zyczenia-video-Bogdan-Rzonca-Wielkanoc-2026-218x150.jpg)


![W Rzeszowie powstanie Zielona Promenada. Miasto ogłasza przetarg, wiemy co się tam znajdzie [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/zielona-promenada-staroniwa-rzeszow-218x150.jpg)


![Dramatyczne starcie z prawami fizyki na łuku drogi. Kolejny wypadek motocyklisty [ZDJĘCIA] motocyklista](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/motocyklist-wypadl-z-drogi-03-218x150.jpg)
![Chmielnicki Sprint pod Rzeszowem. Każdy kierowca może wystartować, trwają zapisy [PROGRAM]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/chmielnicki-sprint2026-218x150.jpg)













![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)











