Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Z energią i zaangażowaniem – takich osób jako wolontariuszy szuka Rzeszowski Dom Kultury do pomocy przy organizacji tegorocznej edycji festiwalu „Reggae nad Wisłokiem – Gramy dla klimatu”.

– To doskonała okazja do współpracy przy realizacji jednego z największych wydarzeń w Rzeszowie na tle najlepszych dźwięków reggae – zachęca Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury, który dotychczas zorganizował osiem edycji Reggae nad Wisłokiem”.

Wszystkie osoby, które zgłoszą się jako wolontariusze, poznają tajniki organizacji festiwalu „od kuchni”, będą brać udział zarówno w przygotowaniach, jak i realizacji muzycznego święta, jakim każdego roku jest „Reggae nad Wisłokiem”.

Wolontariusze będą mogli pomóc w produkcji festiwalu (logistyka, planowanie i realizacja programu), obsłudze (stanowiska informacyjne), w mediach społecznościowych (tworzenie materiałów, relacji i treści na różne platformy społecznościowe).

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Wolontariusze będą mogli się także włączyć w pomoc miasteczka dla dzieci, gdzie organizatorzy przewidują różnorodne aktywności, gry i warsztaty dla najmłodszych. 

Wolontariusz otrzyma festiwalową koszulkę oraz pisemne referencje. Wszyscy entuzjaści muzyki reggae oraz działań proekologicznych, którzy chcą być częścią „Reggae nad Wisłokiem”, mogą zgłaszać się do 29 marca. Formularz jest na stronie: rdk.rzeszow.pl.

„Reggae nad Wisłokiem” w tym roku odbędzie się 1 czerwca. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama