Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej BRIEF Politechniki Rzeszowskiej po raz XIV zaprasza na „Nocne Spotkanie z Reklamą”. Odbędzie się 2 grudnia (wtorek).

To największa tego typu cykliczna impreza akademicka w Polsce oraz jedyna tego typu inicjatywa studencka na świecie. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród studentów rzeszowskich uczelni i mieszkańców Rzeszowa, ale także dzięki transmisji on-line innych widzów z całego kraju.

XIV Nocne Spotkanie z Reklamą odbędzie się 2 grudnia w auli V-1 w bud. V przy ul. Powstańców Warszawy Politechniki Rzeszowskiej. W poprzednich edycjach brało udział ok. 800 osób.

W trakcie ponad 2,5 godzinnego pokazu, który rozpocznie się o 20:00, zaprezentowane zostaną najlepsze reklamy z całego świata pogrupowane w kategoriach: humor, kobieta, mężczyzna, dziecko i zwierzęta w reklamie, reklama społecznie zaangażowana i z pieprzykiem.

– Podobnie jak podczas zeszłorocznej edycji, zaprezentujemy reklamy w nowej kategorii, które podbijają serca widzów na całym świecie! O jakiej kategorii mówimy? Dowiecie się na XIV Nocnym Spotkaniu z Reklamą! – zachęcają organizatorzy.

W przerwach pokazu zorganizowane odbędą się konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne upominki.

eMKa

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama