Do 10 grudnia trwa rekrutacja do trzeciej edycji „Warsztatów Biznesowych – załóż własną firmę”, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Autorzy najlepszych biznesplanów mają szanse na zdobycie nawet 200 tys. euro.Od semestru zimowego roku akademickiego 2013/2014 przedsiębiorczy studenci będą mogli uczestniczyć w „Warsztatach Biznesowych”, dodatkowej specjalności przygotowanej przez WSIiZ.

Absolwenci „Warsztatu biznesowego” zostaną kompleksowo przygotowani do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Nauczą się, jak założyć i prowadzić własną firmę. Podczas zajęć prowadzonych przez ekspertów oraz praktyków biznesu, zdobędą niezbędną wiedzę i umiejętności jak zaplanować własny biznes i skutecznie nim zarządzać.

Nauka profesjonalnego zarządzania portfelem inwestycyjnym odbywać się będzie w laboratorium finansowym, symulującym rzeczywiste warunki inwestowania giełdowego, działającym pod patronatem Instytutu Badań i Analiz Finansowych WSIiZ.

Warsztat kończy się przygotowaniem biznesplanu dla własnego przedsięwzięcia. W jego przygotowaniu studenci mogą liczyć na indywidualne doradztwo i coaching ekspertów. Autorzy najlepszych pomysłów biznesowych będą mogli starać się o dofinansowanie z funduszu WSIiZ oraz korzystać z projektów wspierających przedsiębiorczość, realizowanych na uczelni nawet do 200 tys. euro.

Szczegóły rekrutacji na stronie www.wb.wsiz.rzeszow.pl.

Zdjęcie: WSIiZ Rzeszów

Reklama