W ramach obchodów 15-lecia istnienia Centrum Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, w poniedziałek (30 listopada) do Rzeszowa przyjeżdża Robert Janowski. Ze studentami przeprowadzi warsztaty, a wieczorem wystąpi z recitalem.

Prowadzący bijącego rekordy oglądalności programu „Jaka To Melodia?” spotka się ze studentami dziennikarstwa i komunikacji społecznej WSIiZ. Będzie ich uczył, jak zachowywać się przed kamerą.

Warsztaty odbędą się w poniedziałek i potrwają prawie cały dzień. Po to, żeby studenci mogli jak najwięcej skorzystać z obecności eksperta, szkolenie będzie przebiegało w dwóch grupach: I – w godzinach od 9:00 do 12:10 i II grupa – od 13:00 do 16:10.

Spotkanie z pięciokrotnym zdobywcą „Wiktora” w kategorii „osobowość telewizyjna” to element strategii WSIiZ, która kładzie bardzo duży nacisk na kształcenie praktyczne, po to, żeby jak najlepiej przygotować swoich studentów do wejścia na rynek pracy.

– W przyszłym semestrze na uczelni Robert Janowski będzie prowadzić zajęcia z wystąpień publicznych – poinformowała Julita Ślusarczyk, rzecznik prasowy WSIiZ.

Po warsztatach, Janowski weźmie udział w obchodach jubileuszu 15-lecia Centrum Studiów Podyplomowych WSIiZ. Uroczystość będzie miała charakter zamknięty. W jej programie znajdzie się również recital Roberta Janowskiego. Recital rozpocznie się o godz. 18.00 w uczelnianym Klubie Akademickim IQ przy ul. Sucharskiego 2.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama