W ramach obchodów 15-lecia istnienia Centrum Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, w poniedziałek (30 listopada) do Rzeszowa przyjeżdża Robert Janowski. Ze studentami przeprowadzi warsztaty, a wieczorem wystąpi z recitalem.

Prowadzący bijącego rekordy oglądalności programu „Jaka To Melodia?” spotka się ze studentami dziennikarstwa i komunikacji społecznej WSIiZ. Będzie ich uczył, jak zachowywać się przed kamerą.

Warsztaty odbędą się w poniedziałek i potrwają prawie cały dzień. Po to, żeby studenci mogli jak najwięcej skorzystać z obecności eksperta, szkolenie będzie przebiegało w dwóch grupach: I – w godzinach od 9:00 do 12:10 i II grupa – od 13:00 do 16:10.

Spotkanie z pięciokrotnym zdobywcą „Wiktora” w kategorii „osobowość telewizyjna” to element strategii WSIiZ, która kładzie bardzo duży nacisk na kształcenie praktyczne, po to, żeby jak najlepiej przygotować swoich studentów do wejścia na rynek pracy.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– W przyszłym semestrze na uczelni Robert Janowski będzie prowadzić zajęcia z wystąpień publicznych – poinformowała Julita Ślusarczyk, rzecznik prasowy WSIiZ.

Po warsztatach, Janowski weźmie udział w obchodach jubileuszu 15-lecia Centrum Studiów Podyplomowych WSIiZ. Uroczystość będzie miała charakter zamknięty. W jej programie znajdzie się również recital Roberta Janowskiego. Recital rozpocznie się o godz. 18.00 w uczelnianym Klubie Akademickim IQ przy ul. Sucharskiego 2.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama