Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News

Do końca kwietna br. potrwają roboty wykończeniowe na ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Drogowcy wprowadzili tam ruch wahadłowy.

Chodzi o ponad kilometrowy odcinek pierwszego etapu rozbudowy ul. Jana Pawła – od końca ul. Kwiatkowskiego do ul. Św. Antoniego. Prace wykonywała firma Skanska, za które otrzyma ok. 9,6 mln zł.

Skanska wybudowała tam cztery nowe zatoki autobusowe, oświetlenie uliczne, chodnik po prawej stronie o szerokości dwóch metrów i dwukierunkową, drugą w Rzeszowie po ul. Iwonickiej, ścieżkę pieszo-rowerową z czerwonego betonu asfaltowego po lewej stronie o szerokości trzech metrów.

Skanska zmodernizowała również ponad 30-metrowy odcinek ul. Miejskiej oraz 130-metrowy odcinek ul. Senatorskiej. Przebudowano także skrzyżowanie z ul. Senatorską z ul. Miejską, oraz cztery wloty skrzyżowań z ul. Jana Pawła II.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Teraz Skanska rozpoczęła roboty wykończeniowe na ul. Jana Pawła II. Prace potrwają do końca kwietnia br.

– Apelujemy do kierowców o ostrożność i uwagę w miejscu prowadzonych prac, gdzie wprowadzony został ruch wahadłowy. Prosimy także o wybieranie tras alternatywnych, jeśli jest to możliwe, w celu zminimalizowania natężenia ruchu w miejscu prowadzonych robót – poinformowała Agnieszka Kotela z firmy Skanska.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama