Zdjęcie: Michał Skrzypczak / Fotoblog

Karolina Majdan-Solecka, instruktorka aerobiku z Rzeszowa, zadba o formę fizyczną uczestników 29. Pol’and’Rock Festival.

Pol’and’Rock Festival 2023 (w latach 1995-2017 Przystanek Woodstock), organizowany przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia na terenie Lotniska Czaplinek – Broczyno (województwo zachodniopomorskie). 

Na festiwalu, którego częścią jest m.in. Strefa Działań Twóczych (2-5 sierpnia) pojawi się Karolina Majdan-Solecka, instruktorka aerobiku, choreografka i tancerka z Rzeszowa. Majdan-Solecka stworzyła w tym roku markę Rock’n’Fitness. 

To intensywne ćwiczenia cardio, do których z głośników rozbrzmiewają zarówno stare rockowe klasyki, jak i energetyzujące nowości ze świata gitarowych riffów. – Połączyłam dwie pasje: miłość do tańca i rockowej muzyki – mówi Karolina Majdan-Solecka. 

Jak dodaje, na Rock’n’Fitness muzyka jest czymś więcej niż jedynie tłem do aerobiku. Częścią zajęć jest nauka układów tanecznych do starannie wyselekcjonowanych utworów. To przestrzeń, w której każdy rockman ma okazję wytańczyć, co mu w duszy gra.

Pierwszy Rock’n’Fitness rzeszowska tancerka przeprowadziła 4 marca br. w Rzeszowskim Domu Kultury. Majdan-Solecka markę intensywnie rozwija, dba też o to, by nikt jej nie zabrał, 1 marca zgłosiła markę do urzędu patentowego. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Karolina Majdan-Solecka zajęcia prowadzi w plenerze, instytucjach kultury, klubach i festiwalach. Właśnie zaproszono ją na Pol’and’Rock Festival. Codziennie (2-5 sierpnia), od 13:00 do 14:00, będzie prowadziła Rock’n’Fitness w Strefie Działań Twórczych. 

– Dołożymy wszelkich starań, aby doświadczenie Rock’n’Fitness na długi czas pozostawiło u każdego z uczestników szeroki uśmiech, porządną porcję endorfin i wyjątkowe wspomnienia – zapowiada instruktorka aerobiku. 

I zaprasza na rozgrzewkę przed Pol’and’Rock. W środy, od godziny 19:30 do 20:30, w nowo powstałej „Zaporze” na bulwarach, tuż obok Stadionu Miejskiego „Stal” Rzeszów. Zajęcia są dla wszystkich, wstęp wolny.

 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama