Zdjęcie: materiały zespołu Myslovitz
Reklama

Znamy wszystkich artystów tegorocznej Rockowej Nocy w Rzeszowie! Gwiazdą dwudniowej imprezy będzie zespół Myslovitz. 

Rockowa Noc 2021 na rzeszowskich bulwarach odbędzie się w dniach 27-28 sierpnia. Tradycyjnie imprezie będzie towarzyszył przegląd zespołów konkursowych. Przegląd zaplanowano w pierwszy dzień, laureat wystąpi także podczas drugiego dnia festiwalu.

W pierwszy dzień na bulwarowej scenie zagrają także: rzeszowski zespół W.S.K, który łączy punka, hard rocka i metal, oraz House Of Death, założony przez gitarzystę Adama Bielczuka z zespołów „Nikt” czy „Anti Tank Nun”. Dołączył do niego “Titus” z Acid Drinkers.

W drugi dzień (28 sierpnia), oprócz koncertu laureata przeglądu zespołów konkursowych, wystąpią: rzeszowski zespół Rosemerry (inspiruje się brzmieniami Led Zeppelin), grupa 1984 (legenda polskiej muzyki nowofalowej) oraz legenda polskiego rocka – Armia. 

To nie koniec. Gwiazdą Rockowej Nocy 2021 będzie Myslovitz, jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych ostatnich 30 lat. Współtwórcą Myslovitz był Artur Rojek, który do 2012 roku był gitarzystą i wokalistą zespołu. 

Po odejściu Rojka, wokalistą Myslovitz został Michał Kowalonek, w 2018 roku na krótko był nim Łukasz Lańczyk, od 2019 roku nowym wokalistą zespołu jest Mateusz Przymięso.

Myslovitz ma na swoim koncie 10 płyt i wielkie przeboje, m.in. „Długość dźwięku samotności“, „Dla ciebie“, „My“, „Chłopcy“, „Scenariusz dla moich sąsiadów“, „Peggy Brown“ czy „Z twarzą Marilyn Monroe“. Zespół pracuje nad nową płytą.

Wstęp na Rockową Noc 2021 bezpłatny. Godziny koncertów będą wkrótce na stronach estrada.rzeszow.pl i rockowanoc.pl. Imprezie będzie towarzyszył Rockowy Zlot Foodtrucków. Estrada Rzeszowska zaprasza na festiwal także motocyklistów, którzy czują rockowy klimat.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: