Szczęśliwy finał poszukiwania owczarka niemieckiego. Po naszej publikacji „Rocky” wrócił do właścicielki.

– Pies się odnalazł aż za Sokołowem, dziękuje za pomoc. Dzięki Wam udało się nam go bardzo szybko znaleźć. Kolejny raz widać, że w „internetach” siła – cieszy się Julia Woś, właścicielka „Rockiego”.

10-miesieczny owczarek niemiecki odnalazł się w niedzielę po południu. „Rocky” zaginął w sobotę w Nowej Wsi koło Rzeszowa. Julia Woś poinformowała nas, że nieznane osoby wciągnęły siłą psa do samochodu i odjechały w kierunku Rzeszowa.

Pani Julia poprosiła nas o nagłośnienie akcji poszukiwania psa. W ciągu kilku godzin informacje na naszym Facebooku udostępniło ponad 240 Czytelników Rzeszów News. Po naszej publikacji „Rocky” się odnalazł.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Pan, który wczoraj sobie ot tak po prostu wziął mojego psa do auta i wywiózł za Sokołów, zadzwonił, bo widział ogłoszenia w internecie. Jak już dotarliśmy na miejsce i powiedzieliśmy mu, że takie podobne auto wczoraj było widziane, sam się przyznał, że to on sobie wczoraj wziął „Rockiego”, lub się po prostu przestraszył. W każdym bądź razie jest cały i to się liczy. W resztę nie wnikam – mówi Julia Woś.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama