Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Potwierdziły się nasze informacje z soboty. Odnalezione w podrzeszowskiej Nienadówce zwłoki należą do krakowskiego studenta, 21-letniego Błażeja L.

Finał trwających poszukiwań zaginionego Błażeja L. okazał się tragiczny. W sobotę w południe ciało 21-latka odkryli policjanci wraz z leśniczym. Znajdowało się ono w Nienadówce w okolicach lasów na słupie wysokiego napięcia. Mężczyzna miał na sobie sprzęt wspinaczkowy, 21-latek popełnił samobójstwo. Wykluczono udział osób trzecich. 

Przez weekend policjanci ustalali tożsamość nieżyjącego mężczyzny. W poniedziałek nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, poinformował nas, że rodzina 21-latka rozpoznała ciało, co oznacza, że poszukiwania studenta zakończono.

Błażej L., student informatyki na krakowskiej AGH, zaginął 4 lipca br. w Krakowie. 21-latka, chorującego na cukrzycę, poszukiwali małopolscy policjanci. O wsparcie poprosili rzeszowskich funkcjonariuszy, bo to na ich terenie (w Głogowie Młp.) po raz ostatni był widziany młody mężczyzna. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W trakcie poszukiwań, rodzina Błażeja L. 8 lipca otrzymała od niego list nadany z poczty w Rzeszowie. Najbliższych informował o „problemach osobistych”. Błażeja L. zarejestrowała także kamera na rzeszowskim dworcu PKS, gdy kupował bilet do Głogowa Młp. Ciało 21-latka zabezpieczono do badań sekcyjnych. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama