Fot. Matylda Durka / Teatr Sztuka Ciała
Reklama

Spektakl Teatru Sztuka Ciała – finalistów programu „Mam Talent” będzie główną atrakcją niedzielnego pikniku Rodzinna Fiesta w Parku Jedności Polonii z Macierzą w Rzeszowie. 

Rodzinną Fiestę 16 czerwca organizują Rzeszowski Dom Kultury i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie. Piknik w parku przy ul. Ks. Jałowego rozpocznie się o godz. 13:00 i potrwa do 18:00. Udział w imprezie jest bezpłatny.

– Rodzinna Fiesta to okazja, aby spędzić czas z bliskimi w atmosferze pełnej śmiechu, radości i niezwykłych atrakcji – zapowiada Daniel Czarnota z RDK.

W bogatym programie znajdą się wspólne gry i zabawy – na uczestników czekają gry XXL i zabawy dla całych rodzin. Wszyscy będą mogli spróbować swoich sił w wielu konkurencjach, a także wspólnie bawić się na świeżym powietrzu.

Na uczestników pikniku czekają ekscytujące konkursy z nagrodami. To idealna okazja,
aby sprawdzić swoje umiejętności i poczuć ducha rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Magiczne chwile z Rodzinnej Fiesty będzie można uwiecznić w foto budce 360.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Na zakończenie fiesty czeka wszystkich prawdziwa uczta dla zmysłów. Wystąpią finaliści popularnego programu „Mam Talent” – Teatr Sztuka Ciała. – Ich spektakl to magiczne połączenie ruchu, muzyki i sztuki, które zachwyci każdego widza – zachęca RDK.

Rodzinna Fiesta jest elementem projektu „Z uśmiechem w przyszłość” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie.

Grafika: materiały RDK

(RzN)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama