Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Zarzucili mu prześcieradło na głowę, przewrócili, a potem przyduszali, by zabrać portfel. Dwóch mężczyzn trafiło do aresztu za dokonanie rozboju na uczestniku libacji alkoholowej

Do zdarzenia doszło w połowie lutego w Strzyżowie. Jak ustalili miejscowi policjanci, podczas imprezy dwaj mężczyźni w wieku 19 i 55 lat chwycili jednego z biesiadników, zarzucili mu na głowę prześcieradło, przewrócili na podłogę, przydusili i na końcu zabrali mu portfel. 

Sprawcy rozboju zostali zatrzymani. Jak się okazało, 19-latek miał jeszcze przy sobie marihuanę oraz nunczako, którego nie zdążył wyjąć, gdy policjanci podjęli wobec młodego mężczyzny interwencję. Ponadto w jednym ze strzyżowskich sklepów 19-latek wielokrotnie kradł markowe alkohole, ostatnio uderzył też pięścią w twarz przypadkową osobę. 

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Strzyżowie. – Sprawcom grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności – poinformowała strzyżowska policja. W piątek 19-latek i 55-letni mężczyzna zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. Miał nunczako którego nie zdążył użyć? A skąd przypuszczenie że wgl miał taki zamiar? To że mam siekierę w garażu nie znaczy że jak majstrujemy ze szwagrem przy golfie to ja chcę go ta sikierom rąbnąć w ten głupi zapijaczony łeb tylko nie zdążam bo akurat kończy się flaszką i szwagier musi lecieć po następna

Comments are closed.