Różowa szklarnia – nowe miejsce na mapie Podkarpacia. Hit mediów społecznościowych

To podobno najbardziej instagramowe miejsce w Polsce. Bacówka Radawa otworzyła szklarnię. Tak odważnego wystroju jeszcze nie było.

 

Zdjęcia: materiały prasowe

Szklarnia od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem gości hotelu, w tym również celebrytów i influencerów. Szczególnie upodobały ją sobie osoby organizujące śluby, wieczory panieńskie czy urodziny, które świętują ważne wydarzenia w nietypowych okolicznościach. To nie tylko niebanalne miejsce, ale i fantastyczna sceneria dla fotografii. Zdjęcia tu zrobione to prawdziwy hit mediów społecznościowych. 

Obecny design bacówkowej szklarni przebił poprzednie aranżacje.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Pandemia, inflacja, codzienne zmartwienia. Potrzeba nam pozytywnego impulsu i perspektywy. I właśnie ta myśl była dla nas inspiracją dla stworzenia wystroju szklarni. Ma ona bowiem symbolicznie przypominać, że na świat warto niekiedy spojrzeć przez pryzmat różowych okularów – mówi Joanna Preisner, właścicielka czterogwiazdkowego Hotelu Bacówka Radawa & SPA.

Szklarnia szczególnie pięknie prezentuje się wieczorami, gdy dodatkowego blasku, dosłownie i w przenośni, dodaje jej podświetlane logo. Jeżeli chcecie wynająć szklarnię na sesji zdjęciową, zadzwońcie pod numer: 531 531 091 lub napiszcie maila na adres: eventy@bacowkaradawa.pl.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama