„Przystanek Po Szkole” w Rzeszowie zachęca rodziców do zapisywania swoich dzieci w wieku od 2,5 r. do 6 lat do uruchomionego Punktu Przedszkolnego Bystrzaki. Na dzieci czeka atrakcyjny program zajęć dodatkowych.

[Not a valid template]

 

Punkt Przedszkolny Bystrzaki znajduje się w samym centrum Rzeszowa przy ulicy Zagłoby 8/13. Został otwarty przez Annę Tokarczyk, która od września 2014 r. prowadzi „Przystanek Po Szkole”. Więcej pisaliśmy o nim TUTAJ.

Anna Tokarczyk uznała, że warto poszerzyć działalność „Przystanku”, dlatego zdecydowała się uruchomić wspomniany Punkt Przedszkolny Bystrzaki, do którego mogą chodzić dzieci w wieku od 2,5 r. do 6 lat.

– Punkt jest wpisany do jednostek oświaty i realizuje program MEN – mówi jego pomysłodawczyni. – Punkt został uruchomiony w trakcie roku szkolnego. Chcielibyśmy trafić do rodziców dzieci, które nie dostały się do przedszkoli we wrześniu – tłumaczy właścicielka.

Dla dzieci przygotowano bogaty program zajęć dodatkowych. Cena również jest atrakcyjna. Czesne wynosi 250 zł + opłata za wyżywienie. Zarówno kwota czesnego, jak i opłaty żywieniowej jest naliczana adekwatnie do obecności dziecka.

– Rodzic nie płaci, jeżeli dziecka nie ma, np. z powodu choroby, urlopu rodziców – mówi Tokarczyk.

Dla Czytelników Rzeszów News jest dodatkowa atrakcja. Do końca stycznia dla rodziców, którzy zgłoszą swoje dziecko do „Bystrzaków” i powołają się na Rzeszów News pierwszy miesiąc będzie gratis, a po nim rodzic będzie mógł zdecydować czy przedłużyć umowę czy zrezygnować.

– To, co jeszcze nas wyróżnia to małe grupy dzieci i indywidualne podejście do każdego dziecka. Punkt jest przeznaczony dla 14 dzieci, więc liczba miejsc jest ograniczona. W ramach czesnego dzieci mają zagwarantowaną opiekę w godzinach od 7:00 do 17:00 – dodaje dyrektorka placówki.

Dzieci, które będą uczęszczać, do „Bystrzaków”, w ramach zajęć dodatkowych mogą liczyć na lekcje języka angielskiego, zajęcia z logopedii i dykcji, rytmikę, taniec, zajęcia umuzykalniąjące, zajęcia małego odkrywcy. W planie jest także couching osobisty, który rozwija indywidualny talent dziecka.

Ponadto w Punkcie Przedszkolnymi Bystrzaki dzieci biorą udział w warsztatach aktorsko-teatralnych, w licznych konkursach, olimpiadach, castingach. Mają również możliwość występowania na dużej i małej scenie.

Informacje o zapisach do „Bystrzaków” można uzyskać dzwoniąc na numery telefonów: 729 693 635 i 881 910 650.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama