Reklama

Pierwsze świąteczne światełka już zostały zawieszone na ulicy 3 Maja w Rzeszowie. Wszystkie rozbłysną 1 grudnia.

[Not a valid template]

 

Ratusz na świąteczne oświetlenie Rzeszowa wyda blisko 700 tysięcy złotych – o 200 tys. zł więcej niż w zeszłym roku. Przetarg na oświetlenie wygrała gliwicka firma Perfekt-Rem.

Oświetlone zostaną ulice: Kościuszki, 3 Maja, Grunwaldzka, Lisa-Kuli, Jagiellońska, Marszałkowska, Sokoła i Cieplińskiego oraz rondo im. Jana Pawła II. Na Rynku ozdobiona zostanie studnia, latarnie i drzewa oraz zostanie ustawiona choinka. Światełka błyszczeć będą również na placach Farnym i Śreniawitów. Zaświecą również mosty: Zamkowy, Śląski i Tarnobrzeski.

W tym roku dodatkowo na pl. Górskiego i pl. Lubomirskich ustawione zostaną dwie animowane fontanny świetlne. Świąteczne ozdoby będą wisieć do końca stycznia.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. Rozumiem fakt, że dziennikarz jest tylko dziennikarzem a jego wiedza w wielu dziedzinach jest mocno ograniczona.. przeglądając rzeszow-news prawie codziennie nie sposób nie zauważyć błędów w używanej terminologii technicznej w większość dotyczącej wpisów na temat inwestycji a pośrednio tematu budownictwa. Fakt, możliwe że się czepiam ale: technicznie “most” śląski i tarnobrzeski są WIADUKTAMI

Comments are closed.