Zdjęcie: Pixabay

Ponad 10 tysięcy płyt CD i winyli będzie można znaleźć na rzeszowskiej Giełdzie Płyt w Centrum Plaza Rzeszów. Giełda odbędzie się w najbliższą niedzielę, 31 marca. 

Udział w Giełdzie Płyt zapowiedzieli wystawcy i kolekcjonerzy z całej Polski. Osoby, które w niedzielę odwiedzą Plazę będą mogli wybierać spośród ponad 10 tys. płyt. – Będą to zarówno płyty CD, jak i winyle – poinformowała Katarzyna Szewerniak z menedżer ds. marketingu w CH Plaza Rzeszów.

Organizatorzy giełdy zapowiadają, każdy znajdzie coś dla siebie. Wystawcy na swoich stoiska zaprezentują płyty z muzyką z najrozmaitszych gatunków i selekcji. Będą także prawdziwe rarytasy dla kolekcjonerów, a wszystko ma być w przystępnych cenach.

Giełda Płyt będzie w atrium Plazy, potrwa od godz. 10:00 do 18:00. Na finał odbędzie się specjalny koncert, zagra „Konrad Baran Quartet”. To autorski projekt Konrada Barana, absolwenta Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Zespół posługuje się językiem muzycznej improwizacji, a w swoim repertuarze posiada nie tylko oryginalne kompozycje. Gra także standardy takich muzyków jak Esbjörn Svensson, Søren Dahl Jeppesen czy Jakob Bro.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Zestawienie klasycznej formuły kwartetu jazzowego z nietypowym instrumentarium sprawia, że muzyka zespołu intryguje brzmieniem, urzeka lekkością i zaskakuje energią – zachęca do wzięcia udziału w niedzielnym wydarzeniu Katarzyna Szewerniak.

Koncert rozpocznie się o 18:30.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama