Reklama

215 mieszkań o powierzchni od 34 m do nawet 350 m kw. jest już w sprzedaży na nowotworzonym osiedlu „Nasz Gaj” w Rzeszowie. To trzeci i zarazem ostatni etap sprzedaży. Więcej mieszkań już nie będzie.

Osiedle „Nasz Gaj” powstaje na terenie dawnych ogródków działkowych przy ul. Tęczowej na wprost hipermarketu Tesco. Blisko jest także E.Leclerc, galeria handlowa Nova, Castorama, centrum handlowe Plaza, na dojście do niedawno rozbudowanego Parku Papieskiego potrzeba kilku minut.

W „Naszym Gaju” powstanie 8 bloków, które będą miały od 5 do 13 kondygnacji. Inwestorem osiedla jest N.G. Development.. W pierwszym etapie, deweloper sprzedał wszystkie mieszkania – 114. Także drugi etap okazał się sukcesem. Na 164 mieszkania 90 proc. znalazło już swoich nabywców.

– Mieszkania bardzo dobrze się sprzedają – mówi Mirosław Baran, prezes N.G. Development.

Inwestor właśnie rozpoczął trzeci etap sprzedaży mieszkań, a jednocześnie ostatni. Do sprzedaży przeznaczono 215 lokali w trzech 13-kondygnacyjnych apartamentowcach. Więcej mieszkań w „Naszym Gaju” już nie będzie. Te, które są dostępne w tej chwili będą miały powierzchnię od 34 m do nawet do 350 m kw.

Oprócz mieszkań, w sprzedaży są także lokale handlowo-usługowe. – Przy wyborze mieszkań sporo się mówi o lokalizacji. Wszyscy mówią, że mają najlepszą, a za chwilę okazuje się, że do przystanku autobusowego mamy 3 km. „Nasz Gaj” jest położony w ciekawym miejscu – to ważny węzeł komunikacyjny, blisko obwodnicy, ale nie tyle, żeby ruch był uciążliwy dla mieszkańców – podkreśla inwestor.

„Nasz Gaj” wyróżnia także architektura. Nie ma nic wspólnego z osiedlami przypominającymi tzw. wielką płytę. Bloki w „Naszym Gaju” będą kaskadowe. Każde z mieszkań będzie miało duży taras, a mieszkania znajdujące się na parterze będą wyżej niż teren dookoła budynku.

– Za ogromne przestrzenie balkonów i tarasów dodatkowo się nie płaci. Czasami taras jest wielkości mieszkania – podkreśla deweloper.

Pomiędzy blokami ruch samochodowy będzie wyłączony, osiedle będzie naturalnie „zagięte”, a parkingi podziemne. Mieszkania można też kupować w systemie ratalnym. Można je mieć już od 632 zł. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z leasingu. Tak, jak kupują w tym systemie samochody, tak mogą również mieszkanie.

Trzeci etap budowy „Naszej Gaju” ma być zrealizowany w pierwszym kwartale 2017 r. W tym czasie mają być oddane klucze do mieszkań w stanie deweloperskim. Widok z mieszkań z północnej strony będzie się rozprzestrzeniał na całe miasto, z południowej na Dynów.

Deweloper ponadto zainwestuje 7 mln zł w infrastrukturę osiedlową: budowę dróg, placów zabaw, terenów zielonych, monitoringu. Wykonawcą „Naszego Gaju” jest konsorcjum dwóch firm: Profbud Rzeszów oraz AJ Profibud Chmielnik.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama