Zdjęcie: Maciej Brzana / Rzeszów News
Reklama

Meldujesz się w Rzeszowie – wygrywasz atrakcyjne nagrody. Tym razem w loterii „Mieszkam w Rzeszowie”, która ruszyła 6 maja i potrwa do 20 października.

W niedzielę (5 maja) zakończyła się pierwsza z dwóch loterii organizowanych przez rzeszowski magistrat – „Rozlicz PIT w Rzeszowie. Teraz przyszedł czas na kolejną – piątą odsłonę „Mieszkam w Rzeszowie”. 

W loterii może wziąć udział każdy mieszkaniec, który zameldował się, bądź zamelduje w Rzeszowie (z innej gminy) – od 1 listopada 2018 r. do 20 października 2019 r. i ukończył 18 lat. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę www.loteriarzeszow.pl lub kuponu wrzuconego do urny w Punktach Obsługi Mieszkańców i ratuszu. 

Miejscy urzędnicy zalecają, aby do loterii zgłaszać się elektronicznie, bo wówczas łatwiej jest zweryfikować błąd – jeśli go popełnimy, nie przejdziemy do następnej strony. Przypomina się też o poprawnym wpisaniu w formularzu numeru telefonu. To istotne, bo telefonicznie zostaniemy poinformowani o nagrodzie, które będą losowane 29 października o godz. 12:00 w ratuszu. Telefonu należy spodziewać się 30 lub 31 października br.

Na mieszkańców Rzeszowa w loterii czekają ciekawe nagrody, które ułatwiają prace domowe lub sprawiają przyjemność. Wśród nich: telewizor Samsung Qled 55, robot planetarny Kenwood KCC9060 Cooking-Chef, soundbar (Teufel cinebar 52 THX), odkurzacz bezprzewodowy Dyson Cyclone V10 Absolute, ekspres ciśnieniowy Delonghi Ecam.

Nagrodami są także: generator pary Philips PerfectCare Elite PlusGC9682/80, konsola PlayStation 4 PRO, oczyszczacz powietrza Philips AC2889/10, głośnik Marshall Stanmore oraz  kamerę GoPro hero 7. Wartość całej puli nagród w loterii wynosi 24,6 tys. zł.

Koszt organizacji całej loterii „Mieszkam w Rzeszowie” to 47,8 tys. zł. Obecnie w Rzeszowie zameldowanych jest 194 210 mieszkańców.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: