Zdjęcie: Patryk Ogorzałek / Rzeszów News
Reklama

Studenci studiów dziennych i zaocznych mogą już w Rzeszowie kupować bilety semestralne. Tym razem do wyboru mają bilet na same autobusy oraz autobusy i pociągi.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie rozpoczął sprzedaż biletów semestralnych dla studentów na wszystkie linie komunikacji miejskiej na całą sieć w cenie 179 zł oraz biletów semestralnych autobus i pociąg w cenie 181 zł.

Bilet łączony uprawnia do korzystania z komunikacji miejskiej oraz pociągów Przewozów Regionalnych na terenie aglomeracji rzeszowskiej na obszarze ograniczonym stacjami: Boguchwała, Wisłoczanka, Załęże, Strażów, Rudna Wielka, Świlcza oraz Trzciana.

Sprzedaż dotyczy biletów semestralnych ważnych od 16 lutego do 30 czerwca. Można je kupić przez sklep internetowy ebilet.erzeszow.pl w biletomatach stacjonarnych oraz w Punktach Obsługi Podróżnego ZTM w Rzeszowie przy ulicach Targowej 1, Grottgera 22, ul. Lisa Kuli 20, Galerii Nowy Świat (ul. Krakowska 20) oraz Plaza Rzeszów (al. Rejtana 65).

Bilet semestralny mogą kupić studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Do zakupu biletu semestralnego potrzebny jest dokument potwierdzający status studenta oraz spersonalizowana Rzeszowska Karta Miejska.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama