Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Natalia Barańska, Miss WSIiZ 2016

Do 24 marca trwają zgłoszenia studentek Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, które chcą walczyć o tytuł najpiękniejszej studentki uczelni. Miss WSIiZ poznamy 21 kwietnia.

Konkurs Miss WSIiZ, organizowany cyklicznie przez Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, z roku na rok zyskuje coraz większe grono zwolenników. W tym roku odbędzie się piąta edycja.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym, kandydatki posiadające status studenta WSIiZ poprzez zgłoszenia online do 24 marca przesyłają swoje zdjęcia wraz z krótką charakterystyką poprzez portal www.miss.wsiz.rzeszow.pl.

Od 28 marca do 1 kwietnia społeczność akademicka WSIiZ może głosować na swoje faworytki. 7 studentek kierunków polskojęzycznych i 3 studentki kierunków prowadzonych w języku angielskim, które otrzymają największą liczbę głosów, zakwalifikują się do finału konkursu. Dodatkowo, Rada Samorządu Studenckiego WSIiZ zastrzega sobie prawo do przydzielenia dwóch tzw. dzikich kart.

Drugi etap rozstrzygany jest podczas uroczystej Gali finałowej, która odbędzie się 21 kwietnia w klubie akademickim IQ. Kandydatki do tytułu Miss WSIiZ zaprezentują się w różnych odsłonach, zaczynając od wydania casual na sukniach wieczorowych kończąc.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

–  To piękne, ambitne młode kobiety, które mają wielkie marzenia. Jednym z nich jest z pewnością również korona najpiękniejszej studentki uczelni. Wybory Miss WSIiZ to coś więcej niż „spacer po wybiegu”. To praca, którą każda z kandydatek musi włożyć w opanowanie choreografii podczas licznych prób, czy przedsięwzięcie stresu podczas Gali Finałowej. Mam nadzieję, że każda z nich będzie czerpać z udziału w konkursie jak najwięcej satysfakcji. Wewnętrzne piękno jest bowiem równie ważne jak to zewnętrzne – mówi Kinga Bednarz, przewodnicząca Samorządu Studenckiego WSIiZ oraz koordynator konkursu.  

Ze względu na międzynarodowy charakter społeczności akademickiej, gala prowadzona będzie w dwóch językach: polskim i angielskim. W przerwach pomiędzy prezentacjami finalistek publiczność będzie miała okazję podziwiać liczne występy najzdolniejszych studentów WSIiZ oraz obejrzeć pokazy mody.

W 2016 r. najpiękniejszą studentką rzeszowskiej uczelni została Natalia Barańska.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama