Zdjęcie: Materiały prasowe

9 września Ryanair uruchomi kolejne połączenie na trasie Rzeszów – Londyn. Sobotni przedpołudniowy kurs uzupełni bogatą ofertę lotów z Podkarpacia do stolicy Wielkiej Brytanii.

Zgodnie z rozkładem samolot wystartuje z lotniska Londyn-Stansted o 5:55 i dotrze do Jasionki o 9:30 lokalnego czasu. W drogę powrotną ruszy o 9:55, by wylądować w Londynie  o 11:30. To pozwoli zarówno osobom podróżującym z Wysp Brytyjskich, jak i wylatującym z Podkarpacia dotrzeć do celu już w sobotę przed południem.

W drogę powrotną pasażerowie będą mogli udać się w niedzielę wieczorem (wylot z Londynu-Stansted do Rzeszowa o 18:00, wylot w odwrotnym kierunku o 22:00).

– Popyt na loty z południowo-wschodniej Polski na Wyspy Brytyjskie wciąż rośnie, czego dowodem jest poziom wypełnienia samolotów odlatujących z naszego lotniska nie tylko do Londynu, ale także Manchesteru, Bristolu czy East Midlands. Cieszę się, że dodatkowe połączenie z brytyjską stolicą ułatwi naszym pasażerom podróżowanie w weekendy, zarówno w celach turystycznych, jak i rodzinnych – mówi Michał Tabisz, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Nowe połączenie zwiększa do 13 tygodniowo liczbę lotów oferowanych przez Ryanair na trasie Londyn-Rzeszów-Londyn (10 na lotnisko w Stansted i 3 do portu lotniczego w Luton). Dzięki temu w 2017 roku łączna liczba pasażerów przewiezionych na tej trasie może przekroczyć 200 tysięcy.

Bilety można już rezerwować na stronie www.ryanair.com

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama