Rzeszowskie kluby, kina i restauracje zadbały o to, by mieszkańcy Rzeszowa mogli zabawić się podczas zbliżającego się andrzejkowego weekendu.

W sobotę (29 listopada) Pewex Pub zaprasza wszystkich członków kolektywu na wielką imprezę andrzejkową. Osoby przebrane dostaną za darmo powitalnego drinka, a na wszystkich czekają promocje i konkursy. Impreza rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do 23:55. Cena biletu – 10 zł. Adres: Rynek 18.

Andrzejkowa noc w Kula Bowling & Club również będzie niezapomniana. W sobotę (29 listopada) odbędzie się wielkie The Mask & Bart Show. W programie pokazy pirotechniczne i konfetti show. Impreza rozpocznie się o godz. 21:00, a potrwa do 23:55. Cena biletów – 10 zł. Obowiązuje selekcja, wejście od 21 lat. Adres: ul. Krakowska 20.

Gościnne i przytulne wnętrza Lychee w sobotę wypełnią się ciepłym brzmieniem płyt winylowych. Selekcję wytrawnej muzyki klubowej w trakcie imprezy andrzejkowej zapewnią Itsari oraz Graal Anonim. Spodziewajcie się solidnej dawki tanecznej elektroniki.

Wśród niezliczonych atrakcji wieczoru organizatorzy przewidują: – ultra-szybką i bezwstydnie miłą obsługę na bogato wyposażonym barze, lubieżny masaż częstotliwościami sub-basowymi na parkiecie, nieskromną ucztę muzyczną dla ciała i duszy. Impreza rozpocznie się 20 listopada o godz. 21:00, a potrwa do 30 listopada – 5. Wstęp wolny. Adres:, Rynek 19.

Dwie weekendowe noce odbędą się również z LUKR. W piątek (28 listopada) odbędzie się Andrzejkowa Noc Przebojów z muzyką na żywo. Największe szlagiery taneczne oraz hity lat 90.tzagra i zaśpiewa doskonały zespół Bendnicy, a przebojowo doprawi andrzejkowy klimat DJ Clermont Ferrand.

W sobotę 29 listopada LUKR zaprasza na Klubowe Andrzejki. W muzyczną podróż zabierze wszystkich doceniony m.in. przez magazyn KMag i marki modowe Miko Czajkowski, który w LUKR już dwukrotnie udowodnił, że muzyka to jego pasja a umiejętność mieszania gatunków muzycznych sprawia, że nawet wymagający gość znajduje coś dla siebie i świetnie się bawi.

Podczas imprez kuchnia LUKR jest do dyspozycji gości. Szef kuchni Mariusz Nazimek przygotował zupełnie nowe smaki i dania.

Andrzejkowo-weselne party odbędzie się w piątek w studenckim Klubie Pod Palmą. Organizatorzy zapewniają zabawę w rytmach największych hitów muzyki: weselnej, retro, disco, disco polo. „Weselna” w hurtowych ilościach – „Mam chusteczkę”, „Jedzie pociąg”, „Co ja zrobiłem” – prowadzi DJ wodzirej Kluse. Impreza rozpoczęcie o godz. 21:00 Adres: ul. Cicha 4a.

Na imprezę andrzejkową zaprasza również rzeszowski klub BLACK&WHITE. W sobotę wystąpią: black room – POPIOOW i white room – KRIS. Cena biletu – 20 zł. Andrzeje wchodzą za free. Impreza rozpoczyna się o godz. 22. Adres: Piłsudskiego 34.

Niecodzienny sposób na spędzenie andrzejkowego wieczoru proponują rzeszowskie hotele.

Hotel Prezydencki – Andrzejki w Avena SPA. W dniach od 27 do 30 listopada z zabiegów będzie można skorzystać w cenie: 20 oraz 30 zł za osobę/godzina (w zależności od rodzaju zabiegu). Adres: Hotel Prezydencki, ul. Podwisłocze 48.

– Andrzejkowa noc odbędzie się również w Hotelu Nowy Dwór w Świlczy – Noc Disco Fever w sobotę (29 listopada), w godz. 19:00 do 23:55. Organizatorzy chcą, by uczestnicy imprezy przypomnieli sobie czasy, kiedy w klubach stała szafa grająca wypełniona przebojami, a z parkietu schodziło się bladym świtem. Obiecują, że muzycznym wehikułem czasu przeniosą wszystkich do lat 70., 80., 90.. Cena biletu – 150/osoba. Adres: Świlcza 146.

Niecodzienna oferta czeka również na Was w piątek (28 listopada) w rzeszowskim kinie Zorza od godz. 19:00 do 23:30. Kino uczestnikom imprezy zaprezentuje dwa wyjątkowe filmy wybrane specjalne na tę okazję: „Scenariusz na miłość” z Hugh Grant’em w roli głównej oraz „Czworo do pary” – dzieło Charliego McDowella.

Oprócz seansów, na gości kina będą czekać dodatkowe atrakcje. Niesamowity wystrój, poczęstunek, lampka wina gratis, zabawy oraz konkursy z nagrodami stworzą wspaniałą i niezapomnianą atmosferę. Cena biletów: 22 zł – przedsprzedaż, 26 zł – w dniu imprezy. Adres: ul. 3 Maja 28.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama