Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Najważniejsze zabytki i firmy z Rzeszowa znajdą się na specjalnej planszy Monopoly. W sobotę (19 października) premiera na skwerze Millenium Hall.

Czy to młodszy, czy to starszy – każdy zna klasyczną wersję gry Monopoly. W Polsce od 2008 roku Monopoly ma też wersję miejską. Gdańsk, jako pierwsze miasto w Polsce, zyskało swoją planszę. Obecnie swoją wersję gry mają również Kraków, Wrocław, Toruń i Poznań.

Teraz przyszedł czas na Rzeszów. Oficjalna premiera rzeszowskiej edycji gry odbędzie się w sobotę (19 października) na skwerze w Millenium Hall o godz. 12:00. To własnie wtedy twórcy gry zdradzą, jakie zabytki stolicy Podkarpacia i działające na jej terenie firmy znajdziemy w rzeszowskiej odsłonie Monopoly. 

– Cieszymy się, że Rzeszów stał się kolejnym miastem, które zdecydowało się dołączyć do naszej rodziny. Tak niestandardowa forma promocji pozwoli każdemu graczowi na łatwe zapoznanie się z najbardziej znanymi punktami na mapie miasta – mówi Bartłomiej Gniadkowski, menedżer projektu.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W trakcie sobotniej premiery gry na skwerze Millenium Hall będzie na najmłodszych czekała także wielkoformatowa gra Monopoly Rzeszów, gdzie odbędzie się specjalna rozgrywka. Zwycięzcy gry otrzymają egzemplarz Monopoly Rzeszów. Na uczestników premiery czeka także mnóstwo gier i konkursów z nagrodami. 

Uroczysta premiera Monopoly stanowi posumowanie półrocznej pracy nad rzeszowską edycją gry. – Zaangażowało się w nią wielu partnerów, a także szkoły podstawowe. Jedna z nich znalazła się na planszy, dzięki zwycięstwu w konkursie „Nasze pole na planszy” – wyjaśnia Magdalena Ogrodnik, menedżer ds. marketingu w Millenium Hall. 

oprac. (jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama