Reklama

13 września odbędzie się trzecia edycja zawodów RzeszowConcrete Madness. To impreza połączona z Finałem Mistrzostw Polski PRL, podczas której wyłoniony zostanie Mistrz Polski w agresywnej jeździe na rolkach.

Zawody odbędą się w trzech kategoriach: Junior (rocznik powyżej 1998 roku urodzenia włącznie), Amator (rocznik poniżej 1998 roku urodzenia), Pro (najlepsi zawodnicy w Polsce). Zawody rozpoczną o godz. 10:15, a po godz. 19:00 ma zostać wyłoniony najlepszy zawodnik imprezy oraz Mistrz Polski 2014.

Kwalifikacje odbędą się w formie JAM SESSION. To otwarta forma zawodów, polegająca na przeprowadzeniu serii minimalnie 5-minutowych przejazdów dla grup składających się od 5 do 10 zawodników. Z eliminacji sędziowie wybiorą od 5 do 20 najlepszych zawodników, którzy przejdą do finału.

Finały odbędą się w formie dwóch 1-minutowych przejazdów. Zwycięża zawodnik, który otrzyma najlepsze noty za: wykonane ewolucje techniczne, płynność przejazdu, kreatywność i wykorzystanie wszystkich elementów skateparku.

Zawodników oceniać będzie pięciu sędziów z licencjami wydanymi przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich. Przebieg rywalizacji będzie można śledzić na żywo w internecie.

https://www.youtube.com/watch?v=Ang9vmvR6yI

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: