Znamy zwycięzców Rzeszów Concrete Madnes 2013, największej międzynarodowej imprezy rolkowej. W zawodach wzięło udział około 60 zawodników z Polski i za granicy. Wśród zagranicznych gości można było zobaczyć Josha Glowickiego z USA, Fredrika Anderssona ze Szwecji, czy Joey’a Egana z Irlandii. Zawody rozgrywano w sobotę na rzeszowskim skateparku na Podpromiu. RCM był połączony z finałem Polskiej Ligii Rolkowej. Zawodnicy startowali w trzech kategoriach: junior, senior i master.

[Not a valid template]

 

W finale PLR w kategorii junior najlepszy był Kacper Nosek z Krakowa, drugi Mateusz Majczak z Warszawy, trzeci Igor Paziewski z Oborników Wlk. W kategorii senior zwyciężył Michał Łuczak z Wrocławia, za nim Karol Byrski z Nysy. Trzeci miejsce przypadło Bartkowi Czarneckiemu ze Świętochowic. W kategorii master pierwsze miejsca zajął Tomasz Przybylik z Rybnika, drugie Krystian Zarzeczny z Jastrzębia, trzecie Łukasz Kaźmierczak z Poznania.
W RCM w kategorii master zwyciężył Joey Egan, drugie miejsca dla Tomasza Przybylika, trzecie dla Krystiana Zarzecznego, czwarte dla Łukasza Kaźmierczaka (Poznań). W kategorii senior najlepszy był Paweł Zalejski z Wrocławia, Karol Byrski był drugi, a trzeci Michał Łuczak. Wśród juniorów zwyciężył Kacper Nosek. Pokonał Mateusza Piłata (Zabrze) i Mateusza Majczaka.
– Zawody były rewelacyjne. Znacznie lepsze niż rok temu pod względem jakości trików i przygotowania zawodników. Mieliśmy światowe gwiazdy, które były zachwycone zawodami. Nie widzieli imprezy na takim poziomie – mówi Roman Reszel z biura organizatora Rzeszów Concret Madness.

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama