Zdjęcie: Materiały firmy Voyager

Od 23 czerwca z Rzeszowa będzie można dojechać do Kołobrzegu autokarami firmy Voyager. Ceny biletów rozpoczynają się od złotówki.

Wakacyjne nowości od Voyagera dostępne są na platformie PolskiBus.com. Voyager to największy małopolski przewoźnik, z którym Polski Bus rozpoczął współpracę.

Voyager od 23 czerwca połączy Małopolskę i Podkarpacie z nadmorskimi kurortami. Linia V10 zapewni mieszkańcom Gorlic połączenie z Kołobrzegiem, przez Jasło, Rzeszów, Lublin, Warszawę, Koszalin, Mielno, Sarbinowo i Ustronie Morskie.

– To fantastyczna wiadomość szczególnie teraz, kiedy większość osób planuje wakacje – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji PolskiBus.com.

Autokary firmy Voyager z Rzeszowa do Kołobrzegu będą jeździły codziennie. Wyjazd z Rzeszowa sprzed dworca autobusowego przy ul. Grottgera 1 o godz. 16:35, przyjazd do Kołobrzegu o 7:10. Powrót o 16:40 z Kołobrzegu, przyjazd do Rzeszowa o 6:20.

Połączenia będą realizowane przez autokary Setra i Mercedes. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.

Bilety można już rezerwować na PolskiBus.com

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama