Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej oraz Koło Naukowe EKObiznes zaprasza na spotkanie z prezydentem Rzeszowa oraz przedstawicielami Biura Obsługi Inwestora.

Celem konferencji „Rzeszów dziś i jutro” – rozwój i perspektywy dla osób młodych jest ukazanie studentom i osobom zainteresowanym kierunki, w jakich rozwija się Rzeszów oraz prezentację firm, które w najbliższych czasach rozpoczną swoją działalność m.in. na terenie miasta, czy też specjalnej Strefy Ekonomicznej Rzeszów-Dworzysko.

Na spotkaniu zostanie zwrócona także uwaga na rozwój branży logistycznej oraz outsourcingowej. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek (20 marca) na Politechnice Rzeszowska, budynek V, aula V-1 przy al. Powstańców Warszawy

Wstęp na spotkanie jest bezpłatne i otwarte nie tylko dla osób związanych bezpośrednio z PRz. Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o rejestrację TUTAJ. Organizatorzy zachęcają również do zadawaniu pytań w formularzu rejestracyjnym, które będą miały szanse zostać wykorzystane w trakcie panelu dyskusyjnego.

PROGRAM

– 9:30 – Otwarcie drzwi

– 10:00 – Rozpoczęcie wydarzenia, przywitanie gości przez prof. dr. hab. Grzegorza Ostasza

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– 10:10 – „Inwestycje przedsiębiorstw w Rzeszowie i okolicach szansą na rozwój” – Waldemar Macheta, dyrektor Biura Obsługi Inwestora

– 10:40 – „Perspektywy dla sektora logistyki i outsourcingu” – Przemysław Stolarz, Biuro Obsługi Inwestora

– 11:00 – „Rzeszów – miasto dla młodych” – dyskusja studentów z prezydentem Rzeszowa Tadeuszem Ferencem

– 12:00 – Zakończenie spotkania

Prowadzący: dr Jacek Strojny

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama