Niezwykły koncert zapowiada się w ramach Rzeszów Jazz Festiwal 2014. W piątek (24 października) w rzeszowskiej Plazie wystąpi Ścierański New Quartet.

Rzeszów Jazz Festiwal 2014 trwa od 21 października. Ma przywrócić w stolicy Podkarpacia regularne spotkania z najlepszą muzyką jazzową. Festiwal, podobnie jak w ubiegłych latach prezentuje wybrane projekty artystów, którzy wydali płyty na przełomie 2013/2014 r.

Za nami są już koncerty Matusik & Ghostmana, Kovalczyk i Noise Trio. Teraz przyszedł czas na jeden z najlepiej zapowiadających się koncertów w ramach festiwalu – Ścierański New Quartet.

Podczas koncertu zaprezentuje się wirtuoz gitary basowej Krzysztof Ścierański w towarzystwie Zbigniewa Jakubka, Przemysława Kuczyńskiego i Michała Kobojka. Usłyszeć będzie można m.in. materiał z najnowszej płyty Ścierańskiego „Night Lakes”.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20:30 w atrium centrum handlowego Plaza. Bilety w cenie 30 i 35 zł można kupić w Biurze Administracji Centrum w godz. 9:00-17:00 oraz na stronie internetowej www.evenea.pl.

Gwiazdą tegorocznego Rzeszów Jazz Festiwal będzie Poogie Bell Band, znakomity perkusista, kompozytor i producent, wraz z zespołem. Koncert odbędzie się w sobotę (25 października) w Bristol Tradition & Luxury (Rynek 20) o godz. 20:00. Bilety w cenie 50 i 55 zł.

W niedzielę (26 października), w ostatni dzień festiwalu, w klubie Lukr o godz.20:00 wystąpi MaBaSo Bilety w cenie 30 i 35 zł.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama