Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Policjanci poszukują 54-letniej Jolanty Wójcickiej. Mieszkanka Rzeszowa w piątek, 10 maja, wyszła na Rzeszowskie Juwenalia i już z nich nie wróciła.

Jak wynika z ustaleń policji, 10 maja do godz. 22:00 Jolanta Wójcicka była ze znajomym w rejonie Rzeszowskich Juwenaliów. W pewnym momencie opuściła grupę, poszła w stronę stronę Nowego Miasta. Do tej pory nie wróciła do domu, rodzina nie ma z kobietą żadnego kontaktu.

– Sprawdziliśmy m.in. szpitale, przychodnie i noclegownie. Na razie nie udało się odnaleźć kobiety. Sprawdzamy również monitoring – mówi nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.  

Jolanta Wójcicka ma około 160 cm wzrostu, waży 50-55 kg, ma szczupłą budowę ciała, ciemne długie proste włosy (brunetka). W chwili zaginięcia mieszkanka Rzeszowa ubrana była w czerwoną kurtkę i czarne legginsy.

Kobieta jest poszukiwana przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji II w Rzeszowie na Baranówce. Wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać Jolanta Wójcicka, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami komisariatu przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14, tel. 17 858 35 50, 17 858 35 66.

Można się również kontaktować z dyżurnym komendy, tel. 17 858 33 10 lub 112.

AKTUALIZACJA: W piątek po południu zakończyły się poszukiwania. Kobieta cała i zdrowa wróciła do domu. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: