Rzeszów ma drugą restaurację Sphinx. Z miejscem na koncerty

Reklama

Sieć Sphinx powiększyła się o nową restaurację w stolicy Podkarpacia. Lokal otwarto przy al. Kopisto 8a, w miejscu, gdzie wcześniej była inna restauracja.

 

Zdjęcia: materiały prasowe

Nową restaurację Sphinx prowadzą franczyzobiorcy. Popularna sieć, której znakiem rozpoznawczym jest shoarma, twierdzi, że coraz częściej zgłaszają się do niej restauratorzy, którzy zmieniają szyld na Sphinx Restauracje. Według dotychczasowych danych zmiana szyldu zwiększyła obroty restauracji nawet o 185 procent.

Najnowszy rzeszowski Sphinx ma ponad 300 m kw. i może ugościć blisko 140 klientów. Jego wnętrze to charakterystyczne dla tej sieci elementy wystroju, jak kolorowe lampy z tykw czy obrazy z orientalnym motywem. Uroku restauracji nadają rośliny – zwisające bujnie pod sufitem z tykwami lub dzielące przestrzeń na strefy donice z roślinami.

Lokal ma specjalnie zaaranżowaną strefą śniadań oraz oddzielną salę na spotkania biznesowe lub uroczystości rodzinne. Wkrótce w restauracji goście będą się spróbować również steki sezonowe na sucho w specjalnych lodówkach, wyeksponowane na sali.

Oprócz tego, rzeszowski Sphinx przy al. Kopisto, jako jedna z niewielu restauracji tej sieci w Polsce, przygotował miejsce na koncerty i występy artystów. Nowa restauracja jest także otwarta na przyjęcie rodzin z dziećmi. Urządzono tu strefę zabaw. W restauracji są podwyższane krzesełka dla dzieci, a dania dla najmłodszych można zamówić z Kids Menu.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Franczyzobiorcy uruchamiający lokal przy al. Kopisto wykazali się dużym zapałem i energią, a efekt ich pracy jest dla nas potwierdzeniem, że można w tak krótkim czasie otworzyć piękną restaurację – mówi Mateusz Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

Do szybkiego uruchomienia restauracji przyczynił się fakt, że wcześniej w tym miejscu była inna restauracja. To obniżyło koszty przygotowania lokalu przez franczyzobiorcę. Restauracja jest czynna przez cały tydzień: od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 21:00, w piątki i soboty od 8:00 do 23:00, w niedziele od 10:00 do 20:00. 

Sfinks Polska zapowiada, że w tym roku, oprócz Rzeszowa (lokal ma od dawna także w Galerii Rzeszów), nowe restauracje pojawią się jeszcze w Poznaniu i podpoznańskich Komornikach, w Jarocinie, Gorzowie Wielkopolskim, Opolu czy w okolicach Warszawy. Spółka obecnie zarządza 69 restauracjami Sphinx.

(RzN)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama