Reklama

Do 28 lipca można przesyłać krótkie filmiki, mające zachęcać turystów do odwiedzenia Rzeszowa. Dla autorów najlepszych prac przewidziane są nagrody.

Konkurs filmowy „Rzeszów oczami mieszkańców” promowany jest na dwóch oficjalnych miejskich fanpage’ach: Stolica Innowacji i Kultura w Rzeszowie.

– Wystarczy, że nakręcicie miejsca, które kojarzą Wam sie z naszym miastem. Pomyślcie, co lubicie robić, gdzie najchętniej spędzacie czas oraz co może przyciągnąć turystów do odwiedzenia naszych okolic – zachęcają do udziału w konkursie organizatorzy.

Należy nakręcić i zmontować materiał filmowy o długości od 1 do 10 minut, w którym przedstawione będą najbardziej atrakcyjne miejsca i wydarzenia w Rzeszowie. Nie trzeba być specjalistą w montażu, chodzi o pokazanie ciekawych miejsc w interesujący sposób. Wszystko, co kojarzy się z miastem, atrakcje, które warto poznać i ulubione lokalizacje rzeszowian powinny być główną osią całego materiału.

Celem konkursu jest promocja Rzeszowa i tego co oferuje zarówno mieszkańcom, jak i przyjezdnym. Udział mogą wziąć wszyscy chętni, niekoniecznie osoby ze Stolicy Innowacji. Konkurs został zorganizowany w związku z trwającymi pracami nad Strategią Rozwoju Kultury Miasta Rzeszowa. Prace konkursowe zostaną poddane ocenie jury, które wybierze 3 najlepsze materiały.

Termin nadsyłania prac mija 28 lipca. Można je zgłaszać osobiście, bądź przesłać pocztą na cyfrowym nośniku danych (CD, DVD, pendrive) do biura konkursu na adres: Exacto Sp. z o.o., ul. Siemieńskiego 20 lok. 38, 35-234 Rzeszów.

Do pracy konkursowej należy dołączyć wypełnione zgłoszenie, które można pobrać TUTAJ. Osoby niepełnoletnie są zobowiązania dołączyć oświadczenie prawnego opiekuna, dostępne TUTAJ. Z pełnym regulaminem konkursu możecie zapoznać się TUTAJ.

Za 1 miejsce w konkursie do wygrania jest tablet. Za 2 miejsce – aparat fotograficzny, za 3 miejsce – odtwarzacz MP3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 lipca. Tego dnia w ratuszu odbędzie się finałowa gala podczas której będą wręczone nagrody. Nazwiska zwycięzców zostaną zamieszczone także na stronie kultura.erzeszow.pl i na Facebook.com/kulturawrzeszowie.

Do udziału w konkursie zachęca także Krystian Herba, rzeszowski trialowiec.

httpv://www.youtube.com/watch?v=w5cGXqCh9Kk

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.